1676
1605
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2226964 بازدید | 292966 پست
ترشح تخمک گذاری منطورت؟؟همینکه باشه کافیه این کم بودنش برا استروزن کم بدنت اویشن زیاد تو پریوددم کن ...

بله عزیزم منظورم همون دارم ولی زیاد نیست اویشن تا ۵ پری خوردم اناناس هم که دو روز میخورم چایی سبزم عصرا دو لیوان میخورم دارچین و زنجبیل هم می ریزم 

کلا توی پریودی چیز گرم رحمو آروم میکنه من همسرم حوله رو داغ میکنه میذاره رو کمر یا دلم ولی کیسه راحت ...

منم این ماه مثلا خیلی به خودم رسیدم 😂یه کاچی درست کردم با پسته و زعفرون 

چون شیرین بدم میاد بجای عسل نمک ریختم 😊

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام عزیزم خوبی؟؟ممنون قربونت اونم خوبه خدا رو شکر شما چطورین؟؟؟

مرسی فداتشم ماهم خوبیم تو خونه پوسیدیم بخدا دیگه..

دخترمم نا مبینه گوشی دستمه غر میزنه میگه بده به من 😞😞😞اصلا نمیراره بیام ببینم چخبر هست این جا...

کاربر قدیمی مهلا۲هستم....دوستان گلم واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات میفرستین....دلم خیلی گرفته گل پسرم تو۲۵هفته اسمونی شد...مامان یه دختر لپی وخوشگل هستم....
1522
نه شنبه قراره برن جیگر و مژگان 

ان شالله که با خبرای خوب خوب بیان😍😍😍منم واسشون دعا میکنم ان شالله که همونی بشه که میخوان...😍😍😍😍

کاربر قدیمی مهلا۲هستم....دوستان گلم واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات میفرستین....دلم خیلی گرفته گل پسرم تو۲۵هفته اسمونی شد...مامان یه دختر لپی وخوشگل هستم....
بله عزیزم منظورم همون دارم ولی زیاد نیست اویشن تا ۵ پری خوردم اناناس هم که دو روز میخورم چایی سبزم ع ...

اشکال نداره همین ک بتونی تشخیص ش بدی کافیه خودمم دیگه مث اوایل جوونیم نبود😂 کم شده بود نسبت ب قبلا هام بخاطر استروژن م بود ولی همونجوری هم بتونی تشخیص بدی ک کی تموم میشه و بری اقدام هم خوبه

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40