1676
1605
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2227840 بازدید | 293184 پست
میگم پس ترشحاتم کم شده اشکالی نداره؟؟گفتن ترشح که کم بشه یعنی میخواد آزاد بشه. دومی که پررنگ بشه چن ...

شما فردا سر ساعتای کیت های قبلی کیت بزن اگر دوتاخط پر رنگ شدن شبش ودم دمای صبح روز بعد اقدام کن

کاربر قدیمی مهلا۲هستم....دوستان گلم واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات میفرستین....دلم خیلی گرفته گل پسرم تو۲۵هفته اسمونی شد...مامان یه دختر لپی وخوشگل هستم....
نه عزیزم برا اقدامت زوده فردا با ادرار دومت کیت بزن ،باید خط پایین پر رنگ تر از بالایی باشه اینجوری ...

خب پس ترشحاتم کمتر شده اشکالی نداره؟؟آخه میگن ترشح کمتر بشه آزاد میشه.میگم فردا دیر نمیشه کیت بزنم؟؟

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

میگم پس ترشحاتم کم شده اشکالی نداره؟؟گفتن ترشح که کم بشه یعنی میخواد آزاد بشه. دومی که پررنگ بشه چن ...

ترشحات زمان ازاد شدن تخمک یکم کم میشه نگران نباش از طریق کیت بیشتر عمل کن...

کاربر قدیمی مهلا۲هستم....دوستان گلم واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات میفرستین....دلم خیلی گرفته گل پسرم تو۲۵هفته اسمونی شد...مامان یه دختر لپی وخوشگل هستم....
خب پس ترشحاتم کمتر شده اشکالی نداره؟؟آخه میگن ترشح کمتر بشه آزاد میشه.میگم فردا دیر نمیشه کیت بزنم؟؟

نه عزیزم عجله نکن فردا صبح بزن...راستی شوشو تخلیه که نشده؟؟؟

1677

به ترشحاتت فقط اکتفا نکن ،،شاید ی ماه نداشته باشی یا کمتر داشته باشی ،،نه دیر نمیشه ،فردا ،،الان بزنی شاید درست نشون نده بیشتر گیج بشی ،،فردا احتمالا رنگ مبگیره کامل و تا پس فردا هم ازاد میشه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه گلم.ممنون از راهنماییت😘

😊😊

1668
شما فردا سر ساعتای کیت های قبلی کیت بزن اگر دوتاخط پر رنگ شدن شبش ودم دمای صبح روز بعد اقدام کن

عزیزم اگر ناراحت نمیشی ،دلیل این که پسرتو تو هفته 25 از دست دادی و میگی ،،خیلی ناراحت شدم ،ان شاءالله زود زود جاش با ی پسر تپلی پر بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر بی معرفتن دوستانی که جواب گرفتن وزایمان کردن...د برو که رفتیم...حداقل بیاین یکم راهنمایی کنین تازه واردارو خب...

نه عزیزم عجله نکن فردا صبح بزن...راستی شوشو تخلیه که نشده؟؟؟

والا ۶ روز تخلیه نشده بود من فکر کردم مثل ماهای قبل ۱۳ سیکلم تخمک آزاد میشه دیگه نشد بنده خدا تو خواب...شد.الان دو شب تخلیه نشده😁😁😏😏

مهر زایمان کردم و متاسفانه بچم نموند😔

الهی عزیزم چرا؟؟؟ببخشد یادت انداختم گلم...

بچه ها یه سوال فردا میشه روز پنجم سیکلم و داروهای محرک فولی هم دارم میخورم.میتونم همین یه امشبو یه ...

عزیزم بهتره سرماخوردگی نخوری به جاش شربت عسل درست کن بخور،بخور بده خودت و با برگ اکالیپتوس و سنتی درمان کن خودتو

کیوتن قرص کاملی  حالا ای رو میتونی بخوری ولی زینک فکر نکنم نیازی باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اگر ناراحت نمیشی ،دلیل این که پسرتو تو هفته 25 از دست دادی و میگی ،،خیلی ناراحت شدم ،ان شاءالل ...

عزیزم من تو۲۵ هفته به دلیل پارگی کیسه اب گل پسرمو از دست دادم...برای دومی سرکلاژ کردم ودختر شد بازم خدارو شکر...واسه سومی ان شالله ۲سال اینده میخوام اقدام کنم اگر نفسی باشه

الهی عزیزم چرا؟؟؟ببخشد یادت انداختم گلم...

خواهش میکنم.به خاطر به موقع تشخیص ندادن مسمومیت بارداری که گرفتم.آنزیمای کبدیم به حدی بالا رفته بود که چهار روز icu بستری بودم و هفت روز و بخش.الهی اون روزا بره و برنگرده که بدجور عذاب کشیدم

1645