1608
1609
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2098322 بازدید | 274018 پست
معمولا پسر طرف راست ۹۰ درصد اینطوریه 

😐😐😐😐😐😐😐توروخدا اینارونگبن چ ربطی ب راست و چپ داره..حرف دریایادم افتاد مگ تخمک چپ ایست و بازرسی داره ایگرگ.نره توش😁😁😁😁😁😁😁

هرچ دلم خواست ن آن میشود                             هرچ خداخواست همان میشود
همین یه دونه عکس رو دارم ازش.واقعا؟؟فردا بهش میگم حتما...سونو گراف هم گفته بیشتر به دختر میخوره

بله فاطمه گف  شبیه دختره انشالله ک همونی باش ک پیخاد

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

انشالله سالم باشه و هر چی دلت میخواد همون بشه چون گفته کوچولوئه پس صبر کن یکی دو هفته دیگ کاملا معلو ...

ممنون گلم انشاالله.❤❤❤

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرررررررت منوهمسرم هم پدرومادرشدیم(23آبانiuiکردیم.6آذربتام88.3شد)خدایاشکرت😍😍😍😍😍دوستای خوبم من به این صلوات هاایمان دارم واسه سلامتی نی نی😍 من وروشن شدن چراغ خونه ی منتظرا یه صلوات خوشگل مهمونم کنید.💞💞💞💞💞💞ممنونم دوستای خوبم
من امروز بودم.دوشنبه هم موعدمه.نزدیک پری میشدم اما ن بشدت امروز.ایشالا که نی نی داشته باشم🤲🤲🤲

انشالله عزیزم🙏🏼

#تبریز گوزلیم😎گوزلریم آغلاما💧سوزونو ده آلاها🌈
1522
ایشالا ایشالا😍😍

مبارکاااااااا باشه خانومی انشاالله رنگ تیکرتم عوض نمیشه.

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرررررررت منوهمسرم هم پدرومادرشدیم(23آبانiuiکردیم.6آذربتام88.3شد)خدایاشکرت😍😍😍😍😍دوستای خوبم من به این صلوات هاایمان دارم واسه سلامتی نی نی😍 من وروشن شدن چراغ خونه ی منتظرا یه صلوات خوشگل مهمونم کنید.💞💞💞💞💞💞ممنونم دوستای خوبم

@مامان_مهرساخانم    @ftm0210    

پشتم و صورتم چند تا جوش زده ممکن بخاطر خوردن گرمی باشه؟

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
@مامان_مهرساخانم     @ftm0210     پشتم و صورتم چند تا جوش زده ممکن بخاطر خور ...

امکان داره والبت صفرا

1432
خداروشکر میکنم، مرسی دکتر دست و پاش رو نشون داد ذوق کردم😍😍

عزیزم خیلی خوشحال شدم برات ۱۳ هفته بودی نگران نباش گل پسره خدارو شکر که به مراد دلت رسیدی 🤩🤩🤩❤❤❤❤❤🌷🌷🌷🌷

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
 امکان داره والبت صفرا

ممنونم دوست عزیرم‌ این ماه که اصلا گرمی نخودم فقط خرما میخورم 😶😶👍🏻👍🏻👍🏻

الهام جان چخبر؟ کجایی کم پیدایی؟ عزیزم سنو قلب کی میری؟ با توجه به ی هفته اختلاف مون گفتم هر موقع تو ...

سلام دریا جان خوبی چه خبر نی نی خوبه؟

من دیروز رفتم سونو ،خداروشکر همه چیز خوب بود ،سه روز هم جلوتر گفت سن جنین رو

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523
سلام فاطمه جان و دوستای عزیزم از انتی اومدم، خداروشکر بچه سالم بود، از دکتر جنسیت رو پرسیدم که در آ ...

مبارکه ستاره جان خداروشکر ،پس تا حدودی خیالت راحت شد دعا کن منم زودتر نوبت ان تی ام برسه و خیالم راحت بشه

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش عزیزم تا ۳ ماه این دردها هر روز میاد بخاطر جا باز کردن رحم سبیه دلدرد پریود فقط استراحت د ...

اعظم جون متاسفانه این امکان برای من نیست چون میرم سر کار و هر روز مسافت زیادی رو رانندگی میکنم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...