1608
1480
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2087548 بازدید | 272489 پست
خب عزیزم تاثیر همون پودر تقویت تخمدان هست که این ماه انقدر سایز فولیت رفته بالا،،از ماه قبل مونده تو ...

ا ابوست خوبه ترشحاتمم زیاد کرد ولی چون من روز17تخمکم آزادمیشه باعث رشد زیادشد ولی برای افرادی که روز11تا15تخمکگذاری دارن خوب جواب میده

عی لکه بینی میوفتادم ،،روز یازده صخامت ده شده بود که اولین بار اینجوری شده بود 

اهان یعنی باعث افزایش ضخامت میشه نمیدونستم دیگه نمیخورم ممنون که گفتی البته ازهردکتری پرسیدم ضخامت 12 را حداکثر نرمال میدونست  ولی خوب یکم زیاده.

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عزیزم سیاه دونه همه استفاده کردن معجزه شم دیدن [/QUOTE]

عزیزم سیاه دونه همه استفاده کردن معجزه شم دیدن

سلام فاطمه جان بنظرت منم عسلو سیاه دونه بخورم؟

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
سلام فاطمه جان بنظرت منم عسلو سیاه دونه بخورم؟

حتمن بخور روکیفیت تخمکم تاثیرمیذاره فقط تومریت زیادبخور بعد   پری کمترش کن

هرچ دلم خواست ن آن میشود                             هرچ خداخواست همان میشود
فاطمه فاطمه دلم شکست حرمت ها شکست دیگه هیچی مثل قبل نمیشه شب تا صبح گریه کردم گفتم چجور میخوام زندگی ...

عزیزم اروم باش به شوهرتم فرصت بده اروم شه بزار یه مدت تنها باشه انشالله پشیمون میشه از کاراش میاد دنبالتون.

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
حتمن بخور روکیفیت تخمکم تاثیرمیذاره فقط تومریت زیادبخور بعد   پری کمترش کن

ایییی پریودیم که تموم شد.

ولی دریا گفت خودشو همسرش چند روز قبل اقدام خوردن منم گفتم چند روز قبل اقدام بخورم

1432