1464
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1967427 بازدید | 255928 پست
امیر علی من روز۱۸ سیکلم دوباره پری شدم بنظرت بخاطر دارو ها خانم کریمی نیس؟فقط همونو خوردم 

سلام نمیدونم من اون دارو تلخه که گفت توپریودی دم کن را خوردم وتخمکگذاری یکروز جلو افتاد وکیتمم رنگ نگرفت

اینماه دیگه نمیخورم وفعلا دارم ورزش میکنم  تا ببینم خدا جی میخاد.

اره خ عجیبه.شماره گوشی دکترمو دارم ولی زشته امروز زنگش بزنم مجبورم تا فردا صبر کنم

آره فردا حتما برو یه سر پیش دکترت شرایطت رو بگوبازنگ نمیشه

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71و daryaa61 بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

تاهمین الان ک میشه ۳ساعت و نیم خودمو نگهداشتم بازم ادرارم انقددد روشن بود بیبی زدم ولی منفیه

ای کاش همون صبح میزدی سه ساعت کمه دیگه.

حالا خودت رو اذیت نکن بمون چندروز دیگه بزن بزار خوب رنگ بگیره اینطوری کلافه میشی .تواین چندروز برو مهمانی وگشت وگزاروتفریح یا کتاب بخون وفیلم دانلود کن بزار استرس نگیری وخیالت آسوده باشه که خیلی مهمه.

انشاءالله خدا دلت رو شاد کنه خواهرگلم❤😘🤲

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71و daryaa61 بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
1436
ای کاش همون صبح میزدی سه ساعت کمه دیگه. حالا خودت رو اذیت نکن بمون چندروز دیگه بزن بزار خوب رنگ بگی ...

۳نیم بیدارشدم بزنم باز گفتم ولش کن بزار پرنگ بشه خخخ باشه عزیزم ممنون

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹