1600
1480
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2076835 بازدید | 271025 پست
ممنونم عزیزم انشالله خدا به شما یک پسر ناز بده نمی دونم چی بگم چقدر درست است آخه همه احتمال می دادن ...

عزیزم واقعا آفرین ب روحیه خوبت ان شالله دعایی ک در حقم کردی برای خودت هم برآورده میشه و سونو اشتباه کرده از خدا میخام تو دلیت ی پسر ناز و سالم باشه آمین

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نسرین جون خوبی ؟ محمدعلی کوبیک شدید داره شب و روز گریه میکنه  کلافه ام نمیدونم چیکار کنم ...

اعظم جون من تجربه شخصی خودمو بگم پسر خواهرم تا چهل شب و روز گریه میکرد داروها هم اصلا اثر نداشتن فقط تو بغل می‌خوابید و همه ش باید تکونش می‌دادی  بس ک دکتر بردیم طفلی رو بعدا یکی از دکترها گفت پسر بچه ها اکثرا اینجورین چون موقع بدنیا اومدن ببخشیدکیسه بیضه ها خالیه و بیضه ها داخل بدن هستن و چهل روز طول می‌کشه تا بیان و داخل جای خودشون قرار بگیرن بنابراین اکثریت این دل دردو تجربه میکنن حالا  یکی دردش شدیدتر ه یکی دردش کمتر نگران نباش چله ش ک گذشت خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عارفه جون خوبی عشقم؟ واسه جنسیت رفتی؟ چی بود؟ چندتا بچه داری؟

سلام عزیزم من برای ان تی رفتم میگن کارش خیلی خوبه من دوتا دختر دارم این یکی هم گفت دختر است 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546
عزیزم واقعا آفرین ب روحیه خوبت ان شالله دعایی ک در حقم کردی برای خودت هم برآورده میشه و سونو اشتباه ...

ممنونم عزیزم انشالله شما به آرزوت ن برسید انشالله ولی دستگاه خیلی خوب بود نمیشه گفت اشتباه گفته بازم ممنونم از دلگرمی تون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عارفه جون نمیدونم چی بگم انشالله دلت شاد باشه و خودت و بچه سلامت 

ممنونم عزیزم انشالله شما هم صاحب پسر سالم وصالح بشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
@مامان_مهرساخانم     @**_شجره_ى_طوبى_**     سلام عزیزان کیت های من رو ببین ...

روز۱۴ عکس نداري  کيتت مکث هست

اگر روز ۱۴ کيتت پررنگ بوده پس روز ۱۵ ازاد شده

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
ممنونم عزیزم انشالله شما به آرزوت ن برسید انشالله ولی دستگاه خیلی خوب بود نمیشه گفت اشتباه گفته بازم ...

عزیزم سر نمازم هم دعات کردم برای خدا ک کاری نداره هر ناممکنی براش ممکنه اما حتما مصلحت این بوده باید شاکر خدا بود انشالله هر سه تا بچه هات زیر سایه پدر و مادر بزرگ شن و خدا برات حفظشون کنه

ولی کار خوب رو تو کردی ک از اول ب هر دو جنس فکر کردی تا امروز داغون نشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها من ماه پیش سیکلم ۲۵ روزه بوده دو ماه قبل ۳۰ روزه بنظرتون این ماه چند روزه میشم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤗

خدایا همچنان منتظر معجزه و لطفت هستم یقین دارم ب این تازگیا معجزتو توی زندگیم میبینم .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..
1537
بچه ها من ماه پیش سیکلم ۲۵ روزه بوده دو ماه قبل ۳۰ روزه بنظرتون این ماه چند روزه میشم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀ ...

بنظرت اقدام باعث شده نظم دوره ت بهم بریزه؟ اگ اینجوریه میانگین بگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بپرسم کیتت وقتی رنگ گرفت کی اقدام کردی؟ 

عزیزم با کمک مامان مهرسا خانم راهنمایی م کرد دقیق یادم نیست اگر اشتباه نکنم یکبار نزدیک رنگ گرفتن دوباره 24 ساعت بعد دوباره 24 ساعت بعد یک درمیون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرت اقدام باعث شده نظم دوره ت بهم بریزه؟ اگ اینجوریه میانگین بگیر

اره دقیقا از وقتی اقدام کردم بهم ریخته ۸ ماهه اقدامم 

در کل اول ۲۸ روزه بود بعد دوماه شد ۲۷ روزه بعد شد ۳۰ روزه بعد ۲۵ روزه 

الانم دل و پاهام شدید درد میکنه همش پایین دلم صدا میده دیدی وقتی روده صدا میده چجوری من زیر شکمم اونجوریه نمیدونم چرا 

ن پریود میشم ن باردارم 

دیگه خسته شدم بخدا 

هرچی دعا میکنم انگار اصلا لایقش نیستم براورده نمیشه اصلا 

همه چیو هم سپردم بخدا دختر پسر اصلا برام فرقی نداره فقط باردار شم و بچم سالم باشه ولی ..... 😔😔😔

خدایا همچنان منتظر معجزه و لطفت هستم یقین دارم ب این تازگیا معجزتو توی زندگیم میبینم .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..
عزیزم سر نمازم هم دعات کردم برای خدا ک کاری نداره هر ناممکنی براش ممکنه اما حتما مصلحت این بوده باید ...

بله آخه علائمی که داشتم شبیه اون دوتا دخترام بود خوب حسم بهم می گفت دختر است ولی ازیک طرف می گفتنم که رژیم. کیت. سونو رعایت کردم . یک احتمالی میدادم درست باشه ولی احتمالم اشتباه بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1547