1542
1541
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2076685 بازدید | 271019 پست
رفتم.مهربون بود خ باهام صحبت کرد گفت اگ انقدر ب فکر سونو و جنسیت نبودی الان باردار بودی😞گفت واسه جن ...

والا من ازمصرف محرک سررشته ندارم وازدوستان متخصص اینجا سوال کن ولی همین که گوش کرده خوب بوده .

سونو نداره مطبش؟؟

ویزیتش چقدره؟؟

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

باشه عزیزم ادامه میدم ولی سیکلم همیشه ۲۵روزیا۲۴روزهست .استراس یه مقداردارم .سونودادم ولی نه برای فول ...

گاهی ی سیکل بدون تخمک گذاری میشه شاید استثنا این سیکل اینجور باشه...شایدم کیت جواب نمیده..فعلا کیتها ادامه بده تا فردا ببین چی میشه...ترشح تخمک گذاری از همه علامت ها مهم تره ..توی سیکلت داری؟اینگاه ترشح داشتی؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دکترهم بهم گفت سیکل ۲۵روزتخمک گذاری نداره بایدحداقل ۲۶روزه باشه.حجم خونریزی پریودیم هم مقدارش ت ...

نمیشه گفت حتما تخمک گذاری نداری .اگ اینماه هم سنو شدی و فولیکول نداشتی بعد میشه گفت ک تخمک گذاری داری یا نه..ولی سیکل ۲۵ روزه هم سالمه خیلی ها دیدم با سیکل کوتاه باردار شدن..ولی گاهی اونایی ک سیکل خیلی کوتاه دارن یا سیکل بیش از حد طولانی تخمک گذاری ممکنه نداشته باشن..بیشتر تو سن بالا اینجوره ک کیفیت تخمک گذاری پایین میاد..حجم خونریزی برا سیکل ۲۵ روزه باید هم کم باشه چون سیکلت کوتاه خونریزی هم کمتره  ک طبیعی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546
مرسی عزیزم.فقط اگه هنوز کم باشه و باردار باشم ضرر داره؟؟

نه اشکال نداره بدن خودت اذیت میشه کمبود کلسیم پیدا میکنی ..ولی ماهای اول جنین کوچیک زیاد تغذیه نمیکنه ک ب بدنت فشار بیاد ولی برا سلامتی خودت و کیفیت تخمک گذاریت اگ بخوری خیلی بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا نمیدونم من دوسال پیش چکاب دادم اصلا نمیدونستم قبلا چند بوده، فقط یکی دوماه پیش یادمه دوبار آمپو ...

خیلی عالیه ولی دیگه استفاده نکن چون زیاده روییش مسمومیت میره کبد اذیت میکنه..ولی الان رنج نرماله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من امروز مثلا میخواستم بیبی چک بذارم.. ولی خب بیبی خراب بود! خط کنترلش هم سفید بود 😒 ...

وااای گلدونه جون به سلامتی انشالله ....چند سیکلی؟تاخیر داستی انشالله ک بارداری😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
از تومهربون تر نیستم عشقم بارداری تو یکی از بهترین اتفاقهای تاپیکه ازخدا میخوام خیلی زود دلت روشادکن ...

انشاء الله عزیزم  ،،،،انشاءالله  ب زودی خبرخوش خودت ک بیای بگی پسرم تودلمه 🥰

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
پر رنگ شده؟ ازقبلیا

اره عزیزم..واقعا بی بی چک خر است😕😯

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اا نگین پریود  شدی؟ گفتم حتما بارداری . الان دیدم. وای منم این ماه خیلی پریودیم دردنا ...

آره یاسی جون مال منم خیلی خیلی درد داشت خصوصا طرف راست شکمم 😔😔😔😔😔

خالق یکتای من ... من بهت اعتماد دارم
1396
فاطمه جان اینماه نمیدونم با کیت برم جلو یا یه شب درمیان تا آخر میشه کمکم کنی

به نظر من کیت و‌سونو هیچی جز استرس نداره

سیکلت چندروزه س عزیزم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
چرا با خوردن لترو اکثر بچه ها فولی خوب دارن اما باردار نمیشن؟🤔🤔🤔🤔🤔این برا من جای سواله واقعا

من لتروزول خوردم روز ۱۳ رفتم فولی ۲۵ بود ولی انقدر خسته بودم گفتم هرچه باداباد اقدام کردم نشد کیست شده بود

ماه بعدش شبی دوتا خوردم هفت تا فولی داشتم که ده سیکل بزرگه ۲۱ بود امپول زدم اقدام کردم شیمیایی شد

دارو ومحرک کیفیت تخمک کم میکنه واسه همین بارداری سحتتر میشه باهاش

البته اونایی که تنبلی دارن یا فولی هاشون خیلی ریزه براشون‌محرک جواب میده اما برای بقیه که پروسه طبیعی تخمک گذاریشون خوب یا معمولیه محرک و دارو نتیجه عکس میده

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
وااای گلدونه جون به سلامتی انشالله ....چند سیکلی؟تاخیر داستی انشالله ک بارداری😍😍

ممنون عزیزم لطف داری ولی هنوز خبری نیست!

حدود 6 روزه که عقب انداختم ولی بیبی چکم تا چند روز پیش منفی بود.. !! سیکلام معمولا 28 روزه بود.. الان 35 هستم

...إِنَّ رَبِّي لَسَمِيعُ الدُّعاءِ (آیه39، سوره ابراهیم)
1547