1507
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1940665 بازدید | 251983 پست
الهی شکر که مشکل شوهرت حل شد خدارو هزار بار شکر بخدای احد و واحد قسم به جان دوتا بچه هام که یک لحظه ...

عه چراخوووب عزیزم؟چت شدیهو؟؟؟؟

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
فدات شم فاطمه مرسی ک بهم امید میدی عزیزم انشالله توهم دوران سختیو ب سلامت پشت سر بذاری  و صاحب ...

مرسی عزیزم انشاله🙏🙏🙏😘

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
وای دختر چه کارها ک نکردی 😃 قرص اورزانسی سیکل و بهم میریزه ممکنه تاخیر تو تخمک گذاری داشته باشی...د ...

اعظم جون من تيروييدم يك ساله كه كم كار شده 

چند روز پيش از دادم ١.٣٥ بود رنج نرمال ازمايشگا ٠.٣ تا ٥ بود 

الان يه ساله هر روز يه دونه قرص كامل ميخورم به جز جمعه ها 

به نظرت لازمه برم دكتر الان؟ ممكنه قرص رو قطع كنه يا كمتر بيشتر كنه؟ 

اخه چند ماه پيش گفت به محض باردار شدن بيا پيشم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

نووش جوونتون..عزیزم یه سری داروها قطعا مجازه حتمن برو دکتر و مصرف کن ....این آنفلوانزای جدیدم ک اومد ...

ممنون عزیزم...ی شربت هست ک شوهرم خیلی پرس و جو کرد میگه مخصوص بارداری پرگنا کلد ولی همش از عسل نمیدونم بخورم یا نه؟؟

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم