1472
1459
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1886264 بازدید | 243854 پست
انقد همونجا دلم شکست خدامیدونه چی کشیدم. دوستمم اونجا بود نفهمیدم چجوری باهاش خداحافظی کردم 

می‌دونم عزیزم انگار تمام بدن آدم یخ می‌کنه ان شالله خدا جواب دل شکسته تو میده و با ی گل پسری خوش‌حالت می‌کنه اون موقع با پسرت برو همون سونو که گفته دختره ،بهش بگو حتما دستگاه سونو تو عوض کن با روحیات ما بازی نکن

حَسْبِیَ اللهُ لا اِلهَ اِلّا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ....... 
بیچاره ها ازدست ما سربه بیابون نذارن خیلیه

ماهم بخاطر اونا داریم تلاش می‌کنیم خب ب من بود اصلا ب سومی فکر هم نمی کردم 😒😒

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

🙈🙊سامیار جان افقی میشه چپ و راست عمودی میشه بالا پایین 

😂😂😂😂😂😂😂

خواهر خوب من دستم رو کج گرفتم وقتی میرفت چپ وراست میشد عمودی برا من وقتی از انگشت تا ارنج میرفت میشد افقی 😁😁😁😂😂😂😂😂😆وای خدا الان میگن افقی وعمودی رو بلد نیست بابا بخدا دستم رو گذاشتم رو پاهام اینطوری شد خوب🤣😁

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .طلا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
تبسم جون همه چی یهویی اتفاق افتاد ببخشیدواضح توضیح میدم..ازساعت11خونریزی داشتم نوارگذاشتم شیافم استف ...

الهی قربون دل شکستت برم من. الهی زودتر مشکل شوهرت حل شه و خدا دوباره یه گل پسر صحیح و سالم تو دلت بزاره که با بدنیا اومدنش اینروزای سختو از یاد ببری. 

1436
😂😂😂😂😂😂😂 خواهر خوب من دستم رو کج گرفتم وقتی میرفت چپ وراست میشد عمودی برا من وقتی از انگشت تا ...

ن عزیزم از ی نظر شما هم درست میگین عمودی افقی رو

بستگی ب طرز قرارگرفتن دست داره 😄😚

😂😂😂😂😂😂😂 خواهر خوب من دستم رو کج گرفتم وقتی میرفت چپ وراست میشد عمودی برا من وقتی از انگشت تا ...

مرسی سامیار جون. من کلا از مرحله پرتم چی قراره عمودی یا افقی بره؟؟🙊 کلا نمیدونم در باره چی میگید؟

الهی قربون دل شکستت برم من. الهی زودتر مشکل شوهرت حل شه و خدا دوباره یه گل پسر صحیح و سالم تو دلت بز ...

مرسی عزیزم...انشالله هیجوقت توزندگیت بدنبینی عزیزم....مشکل شوهرم حدودا حل شده ولی خو خیلی سخته ..میرم سمت یخچال میخام آب بخورم چشم ب داروها وسیاه دونه باعسل و....میفته یادبچه م میفتم روتخت درازمیکشم یادشبای اقدامواسترسش میفتم 😭😭😭😭😭یه لحظه ازحلوچشم کنارنمیره اون روزشوم😭😭😭

...........
دریا جون بمنم میگید چجوریه😁

خ جالبه درست در میاد 

یا تار از مو هاتو می‌کنی می بندی ب حلقه ازدواجت گره بزن خوب باز نشه بادست راست بگیر روی نبض دست چپت حالا دستتو اصلا تکون نده بذار خودش بچرخه 

دایره وار می چرخه و شروع می‌کنه یا ب راست و چپ چرخیدن دو طرف آرنج ک در این صورت دختره و یا در راستای آرنج و انگشتان ک در اینصورت پسره فاصله بین بچه ها هم دایره می‌چرخه 

1449
سلام نسرین جون خداروشکر نصفش حل شده عزیزم..واقعاازهمتون ممنونم ک منوتنهانذاشتین و برام دعاکردین ..خو ...

خدا رو صد هزار مرتبه شکر ان شاءالله دلشاد بشی خواهرم . منم که ۲۰ سیکلم و در انتظار رحمت خدا

خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
مرسی عزیزم...انشالله هیجوقت توزندگیت بدنبینی عزیزم....مشکل شوهرم حدودا حل شده ولی خو خیلی سخته ..میر ...

خداروشکر که مشکل همسرت حل شده. برای اون اتفاق تلخ هم فقط باید زمان بگذره فاطمه جون بخدا توکل کن. من مطمعنم خدا خودش مرهم دل خستت رو بهت میده... فقط زمان و صبر نیاز داری عزیز دلم..

خ جالبه درست در میاد  یا تار از مو هاتو می‌کنی می بندی ب حلقه ازدواجت گره بزن خوب باز نشه بادس ...

قربونت برم مرسی. من انقد موهام نازک شده امیدوارم بتونه حلقه مو تحمل کنه. من رفتم تست کنم

1474