1472
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1877048 بازدید | 242684 پست
اعظم جون دعاکن ورق برگرده خدابه دلم نظر بندازه خیلی سخته برام. نذرکردم پسرباشه تو انومالی هرچند امید ...

ان شاءالله به حق مولود این ماه بری آنومالی و بگن حسین ت تو دلته .  راستی من نسرینم اعظم جون خانم دکترمونه

خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
ممنونم عزیزدلم  امتحانهای دخترم شروع شده،،،از ظهر که میاد خونه مشغول درس میشیم وقت نمیکنم بیام ...

انشالله همیشه سرت به خوشی گرم باشه رزقشنگم

الحمدالله منم هستم❤️

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

مرسی فاطمه جان دلم داشت در میومد، کم کم خوردم گفتم تو رژیم اینا تاثیر گزاره؟ 

نه بابا برای رژیم که بد نیست اونهمه فلفل

یه کوچولو بخاطر سرکه میگن که اونم فلفل خنثی کیکنه

بهار هاشمی بپرس چقدر ترشی خورده بود موقع اقدام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
@مامان_مهرساخانم     @**_شجره_ى_طوبى_**    

جانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473