1464
1459
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1870512 بازدید | 241796 پست
اره من چندماه پیش بود فکر کنم یکی سوال کرد گفتم اصلا قبولش ندارم از یکی همون اول۱۲۰۰ گرفته بود برای ...

آره بخدا پکش که مسخره هست وقتی برام اومد گفتم ای وای من که همه اینارو میدونستم ولی دیگه استرس چه بلاها که سر آدم نمیاره...الهی که دوست جونم با اومدن گل پسریت تا یه ماه دیگه تمام این استرسات تموم بشه ...راستی جنسیت بچه آیداجون مشخص شد؟؟؟؟

دیگه شده بهش فکر نکن قسمت نبود بهتر خیلی استرس داشتی خودت ریلکس کن انشالله واسه ماه بعد ولی فولی ...

فدات عزیزم آره انشالا ماه بعد به حرف این کودن هم دیگه گوش نمیدم این پوله هم فکر میکنم اصلا نداشتم بیخیالش 😁😁😁😁

آره بخدا پکش که مسخره هست وقتی برام اومد گفتم ای وای من که همه اینارو میدونستم ولی دیگه استرس چه بلا ...

احتمال دادن دختره

ولی بنظر من که نمیشه روش حساب کرد

انتی خیلی معتبر نیست

فدای سرت دیگه شده ولی کاش یه حرف توپ بارش میکردی

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

فقط شبنم جون به حرف دکترای تاپیکمون باید گوش بدیم بخدا من اشتباه کردم ...مرسی عزیزم انشالا قسمت خودت ...

ممنون

منم این ماه ب حرف دکترم گوش کردم فولیم بیش از حد رشد کرد همه خانما اینجا گفتن نخور 😟

1436
بچه ها من ماه پیش تخمک از تخمدان راستم ازاد شد یعنی این ماه از تخمدان چپم ازاد میشه؟ @مامان_مهرساخ ...

زیاد نمیشه اعتماد کرد ک هر ماه یکی ازاد کنه یبار چند ماه پشت سرهم یکی فعال یبار تخمدان دیگه...یبار هم  ماه ب ماه بستگی ب بدن داره

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
فدات عزیزم آره انشالا ماه بعد به حرف این کودن هم دیگه گوش نمیدم این پوله هم فکر میکنم اصلا نداشتم بی ...

صدقه سر خودت و عزیزانت

یه چله قرانی بردار بعد پری شروع کن

خدا بهت ارامش بده و راحت بدون استرس اقدامت روبری عشقم

دعای همه ماهم بدرقه راهت هست

انشالله که خیرتی داشته

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
اینم آخرین کیت که ساعت 6 زدم و بعدش رفتم سونو

ببین ۹ شب یکم کمرنگ شد ..همین حدود نصف شب ازاد شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمال دادن دختره ولی بنظر من که نمیشه روش حساب کرد انتی خیلی معتبر نیست فدای سرت دیگه شده ولی کا ...

واقعااااااا؟؟؟؟؟ وای خداکنه اشتباه باشه آیدا هم مثل من طب سنتی هم  بوده انشالا که اشتباهه .....حتما یه شستنیش میکنم که اسم خودش یادش بره 😉😉😉😉

یعنی امروز صبح آزاد شده پس بی دلیل نبود نجاتیان هم گفت بین ساعت 12 تا 3 صبح اقدام کن پس چرا شما گفتی ...

اگ چند ساعت قبلش باشه بهتره ..چون تا ازاد میشه شروع میکنه ب صخیم شدن چند ساعت قبلش اسپرم باشه بهتره ...تا چند ساعت بعد تخمک گذاری فاصله ش نباید بیشتر ۱۲ شب باشه...دیشب گفتم اگ کیت ۹ شب کمرنگ شد..۹ شب تازه داشت کمرنگ میشد یکم جا داشت همون ۲ ۳ ازاد شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
عزیزم‌ من‌دوره ام ۲۹ روزه شده  اون ماه دوازده سیکل رفتم فولی ۱۹ داشتم  این ماه امپول نم ...

عزیزم روز ۱۳ سنو برام مثبت شدن کیت مهم نیست زمان کمرنگ شدنش مهمه ک باید اینقد کیت بزنی تا حس کنی داره کمرنگ میشه بعد چند ساعت اقدام کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=111990422]حیف این همه هزینه ک کردی...مهربون جون ماه بعد گوش کن اقدام برو ...زمانش خیلی خوب. آ ...

عزیزم انشالله اینماه...اتفاقا بهتر شد استرس مماه دیگه نداری با خیال راحتتتت اقدام میکنی بدون دلشوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هلن جان گفت دختره😭😭

گریه چرا آیدا جان شاید این دختر روزی چنان سربلندت کنه به گریه ی امروزت فکر کنی و ناراحت بشی. ان شاءالله که پسره و اشتباه کردن ولی دخترم باشه خدا رو شکر که سالمه که همدم دخترته. صبر کن بازم قطعی نیست که 

خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
1418

من اعصابم خورد شد سر رژیم ورهایت آخرشم بیهوده بودنش

دوتا کاسه ماست خوردم😊والا من خوراک خیلی هارو دیدم بااین حال پسر داشتن

همه چیز دست خداست اگه بخواد میده اگه نه که هیچی