1542
1541
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2079081 بازدید | 271322 پست
وای امان از اقدام ،قبل اقدام که شوهرم شدیدا سرماخورد و دوتا پنیسیلین و کلی دارو خورد ،دیشب هم خودم و ...

آی گفتی 

مگه داریم کاری سخت از اقدام 😐😐😐😐

یعنی حالم بد میشه یادش میافتم 

شما هم شست و‌شو‌با جوش شیرین  رو‌انجام میدین؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من که ی دونه فولی ۱۹ راستم داشتم ،امپول رو دوازدهم سیکلم زدم و سه بار بعد از اون اقدام داشتم،،،یعنی ...

اقدامات که خوب بوده انشاالله با همین فولی اینماه مامان شدی ،من اون ماهی که باردار شده بودم  یه فولی ۱۷ داشتم 

خدایا خستم از انتظار 😭😔😔
آی گفتی  مگه داریم کاری سخت از اقدام 😐😐😐😐 یعنی حالم بد میشه یادش میافتم  شما هم شست ...

جوش شیرین اسپرم کش هست اصلا و ابدا ازش استفاده نکن ،من سال اولی که برای بچه اقدام میکردم هر دفعه موقع اقدام توی جوش شیرین می نشستم یا دوش واژینال میگرفتم که واژنم زخم شد بعدا هم دکترم گفت اینکار باعث ازبین رفتن اسپرم میشه 

خدایا خستم از انتظار 😭😔😔

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

جوش شیرین اسپرم کش هست اصلا و ابدا ازش استفاده نکن ،من سال اولی که برای بچه اقدام میکردم هر دفعه موق ...

مامان ستایش جون سلام...من ماهه بعد میخوام اقدام کنم نیمواستم از جوش شیرین استفاده کنم!پس چرا میگن دوش واژینال جوش شیرین خوبه؟؟ادم گیج میشه واقعا😐

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
باشه  ولی دیگه میرم اخر هفته آز بدم ان شالله پری نشم مرسی

به امیده خدا انشالله که بارداری گلمممم😍😍

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1546
مامان ستایش جون سلام...من ماهه بعد میخوام اقدام کنم نیمواستم از جوش شیرین استفاده کنم!پس چرا میگن دو ...

سلام عزیزم ،ببین من ۵ ساله که منتظر بچه هستم و همه ی راه هارو امتحان کردم از من می شنوی اصلا اینکار و نکن ،اول باید خواست خدا باشه که بهت پسر بده بعدم اقدام توی روزهای تخمکگذاری ،میتونی با خوردن چیزهای طبیعی و بی ضرر بدنت و قلیایی کنی مثل انگور و مویز ،قبل اقدام موز هم خوبه

خدایا خستم از انتظار 😭😔😔
سلام عزیزم ،ببین من ۵ ساله که منتظر بچه هستم و همه ی راه هارو امتحان کردم از من می شنوی اصلا اینکار ...

گلم شمام استرس میکیری منم تقریبا ی ساله تو اقدامم خیلی استرسی شدم وخودمو باختم شما چ میکنید برای ارامشتون

سلام عزیزم ،ببین من ۵ ساله که منتظر بچه هستم و همه ی راه هارو امتحان کردم از من می شنوی اصلا اینکار ...

مرسی از راهنماییت عزیزم انشالله به حق امام حسین خدا دامنت رو سبز کنه با جنسیتی که میخوایی..پس موز بخوریم هردومون؟؟تز حالا استرس گرفتمممم😷

بنظرم همه اینها نشأت کرفته از افکار روزمره ماست چون به اون مورد فکر میکنیم فکرمون درگیر میشه و خوابش ...

آره عزیزم بی تاثیر نیست .

به نظرم خواب اطرافیان دقیق تره تا خود آدم

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

ماهور عزیزم ذکرهارو به نیتت خوندم عزیزدلم انشاءالله بایه بی بی چک دوخط پررنگ بیای تاپیک وخوشحالمون کنی🤲🤲🤲❤❤❤

زر زری جون ذکرشماروهم گفتم عزیزدل انشاءالله پریود آخرت باشه ودیگه رنگ پری رو نبینی تا ۹ ماه بعد 🤲🤲🤲❤❤❤

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
1432
سلام الدوز جون خوبه عزیزم هفته ی پیش ختنه اش کردیم خداروشکر الان کاملا خوب شده خیلی اذیت شد  خ ...

ای جان مبارکش باشه

❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

ای جونم عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم برات خدا رو شکر که سالمن خدا رو هزار مرتبه شکر. جتسیتشونم دیدی من از اول گفتم دختر و پسر. خدا حفظشون کنه ان شاءالله به سلامت بغلشون بگیری🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤩🤩🤩🤩🤩🤩👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤بازم تبریک میگم خدا رو شکر. الان که دوتا فرشته تو دلت داری محتاجم به دعات عزیزم از ته دلت دعام کن لطفا.

ماهور عزیزم ذکرهارو به نیتت خوندم عزیزدلم انشاءالله بایه بی بی چک دوخط پررنگ بیای تاپیک وخوشحالمون ک ...

عشقم قرار شد هرروز ختم و ادامه بدیم وقفه نزاریم بینش.

صباجوونم موعد ۲۳ مهر___خونده شد

سناخانومی موعد ۲۳ مهر___خونده شد

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر ___خونده شد

elijoon89 موعد 25 مهر___خونده شد

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر ___خونده شد

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر___خونده شد

rooz97 موعد ۲۷ مهر___خونده شد

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر___خونده شد

mahor97 موعد ۳۰ مهر___خونده شد

zarzari78 موعد ۳۰ مهر___خونده شد

amima موعد ۱  آبان___خونده شد

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان___خونده شد

talla74 موعد سوم آبان___خونده شد

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

Gunsh موعد ۵ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

جیگر شوشو موعد ۱۱ آبان

۱۱۹ موعد ۱۲ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان 

ارمیاا موعد ۲۰ آبان

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

ارام۶۶۶۶

شانو دلکم

حنانه

نازگلی

پروانه ی قرمز

نرگسیی

1563

دعا برای فرزندار شدن

۱- نقل شده که امام صادق (ع) که فرموده اند درسجده این دو آیه را بخوانید :

رب هب لی لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرو الوارثین .

۲-در صبح و شام هفتاد مرتبه سبحان الله ، ده مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه و سپس نه مرتبه سبحان الله و یک مرتبه استغفرالله ربی و اتب الیه گفته شود 

عزیزم خیلی برات خوشحال شدم ،تبریک صمیمانه ی منو پذیرا باش ،انشاالله بسلامتی بغل بگیریشون🤲😘

سلام مامان ستايش گل خوبي😍😍😍

مررررررررسي عزيزم انشاالله انتظار شما هم به پايان برسه و يه گل پسر زيبا بشينه تو دلتون 🥰🥰🤲🏻🤲🏻❤️❤️

خدايا دل همه منتظرا رو شاد كن 🤲🏻الهي آمين 
مبارک باشه لیانا جان. خدا بت ببخشه گلم .خداروهزار مرتبه شکر ،ان شاالله صحیح و سلامت نی نی هاتو بغل ب ...

فدات بهار جون ممنووووووون 😘😘

ديگه چيزي نمونده گل  پسرتو بغل كني خيلي خوشحالم 😍😍

خدا ني ني تو سالم بزاره تو آغوشت 🤲🏻🤲🏻

ای جونم عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم برات خدا رو شکر که سالمن خدا رو هزار مرتبه شکر. جتسیتشونم دیدی من ...

سلام مامان هديه عزيز قربونت بشم 🥰🥰 اره يادمه خودمم آرزوم بود 😍😍😍 انشاالله شما هم به آرزوي  قشنگت برسي مامان يه گل پسر زيبا بشي 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 هميشه دعا گو هستم ❤️❤️❤️

سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

مبارکه عزیز دلم 

خدارهزار مرتبه شکر 

ان شالله بسلامتی بزرگشون کنی و عروس و دامادشون کنی 

خیلی خوشحالم کردی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
1578