1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1781306 بازدید | 227907 پست

سلام خانوما من امشب تو سایت دیوار سبزوار یه اگهی کمک به پسر که بیماری اس ام ای داره برخوردم خیلی طلب کمک کرده بود مادرش نمیدونم چرا به فکرم رسید اینجا بذارم شاید بتونیم با کمک هم یه باری از دوش مادر و پدرش برداریم من خود عکس و اطلاعات رو میذارم اگه دوست دارید یه نگاه بندازید شاید خدا براشون لطفی کنه 

میشه برای براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرستید ممنونم 💓💓

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
سلام واییییی فاطمه جان بعد از کلی وقت الان اومدم یه سر بزنم دیدم تیکر داری خدارو هزار مرتبه شکر ان ...

سلامممممم عززززززیزم کجایی خانم

امروز صبح داشتم اسم بجه های منتظر مینوشتم یه دفعه اومدی تو ذهنم بعد گفتم احتمال زیاد بارداره که نیست تو تاپیک 

واقعااااا راسته دل به دل راه داره

خوبی چرا یه مدته نیستی

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
سلام عزیزم ببخشید با تاخیر جوابت رو ميدم در صورتی که کیت خط پایینی پررنگتر از بالایی بشه احتمال زیاد ...

ممنون عزیزم من ماه پیش همون ساعت 7بعدظهرکیتم خط تست پر رنگترشدومن فرداصبح ساعت 8 اقدام داشتم  ساعت 11 صبح هنوز پررنگ بود ولی ساعت 2بعدظهر کمرنگ شد ویک اقدام هم 8شب رفتم که نگرفت وپریودم هم ساعت 12ظهر اومد یعنی تخمکگذاریم ساعت 12 ظهر بوده؟؟وحالا باتوجه به این اطلاعات چه ساعاتی باید اقدام میکردم؟؟

مامان آیهان جون ذکرهارو به نیتت فرستادم انشاءالله این آخرین پریودت باشه تا ۹ ماه آینده ازخدا میخوام ...

ممنون عزیزدلم خیلی لطف کردی انشالله از خدا هر چی میخوای بهت بده عزیزم

عشق مامان پس کِی میای پیشم؟خیلی بی قرارم😢.قول میدم مامان خوبی باشم برات.توروخدا بیا.                          میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید