1464
1459
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1886280 بازدید | 244065 پست

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

یکی ازدوستای تاپیک اسمش یوکابدهست اونم چن بارآزمایش دادهی میگفتن مشکوکه نگران نباش عزیزم...یکشنبه بر ...

منکه کارم شده‌دعا و‌نظر 

چون سابقه تیرویید دارم و‌ید درمانی کردم از اون بابت فک میکردم هیچوقت باردار نمیشم الان دیگه رو‌زمین بند نیستم این دو روز نه خواب دارم نه خوراک😥

هواتو از سرم بیرون نکردم،تو تنها حسرتم روی زمینی😔
1473
منکه کارم شده‌دعا و‌نظر  چون سابقه تیرویید دارم و‌ید درمانی کردم از اون بابت فک میکردم هیچوقت ...

عزیزم...استرس خوب نیست توکل کن بخدا..براتیروئیدتم داروبهت میدن

...........
عزیزم...استرس خوب نیست توکل کن بخدا..براتیروئیدتم داروبهت میدن

آره به خودش توکل کردم یه ازش خواستم خیلی راحت باهام حرف بزنه قرآن باز کردم نوشته بود پاداش بزرگی در راهه برای کسایی که به عهدشون وفا کردن و خداوند بخشنده ی مهربان است قلبم آروم گرفت😍😊

وااای عجب آیه ای برات اومده😍😍😍😍😍😍😍😍

باورت میشه یه دفعه یکی از اقوام بهم بهتون بسته بود میخواس آبرومو‌ببره ناراحت شدم و قرآن باز کردم به صراحت نوشته بود کسایی که به ناحق بخوان آبروی مومنی رو ببرن هیچوقت نمیتونن و عذاب عظیمی براشون در نظر گرفته شده و تو ناراحت نشد چون آبروت محفوظه و خدا حافظ توعه(خطاب به پیامبر)اونشب اونقدر گریه کردم 😭

حس میکردم خدا کنارمه و داره حرف میزنه باهام

1334
یه سری چیزا تو زندگیم هست که شاید حوصله شنیدنش رو دوستان نداشته باشن ولی خیلی سخته آدم برای ادامه زن ...

عزیزم حرفتو بزن هر چند با نوشتن نمیشه آدم کل حرفای دلشو بزنه ولی یه کوچولو هم بگی یکم آروم میشی. خیلی سخته ولی الان انگار خانواده ها بچه هایی که جواب میدن یا بی احترامی میکنن بیشتر دوس دارن ازشون میترسن. ناراحت نباش بهش فکر نکن ابجی

باورت میشه یه دفعه یکی از اقوام بهم بهتون بسته بود میخواس آبرومو‌ببره ناراحت شدم و قرآن باز کردم به ...

مطمئن باش خدابابنده هاشحرف میزنه کافیه چشامونوبیشتربازکنیم

...........
مطمئن باش خدابابنده هاشحرف میزنه کافیه چشامونوبیشتربازکنیم

خودمون اونقد از خدا غافل شدیم که فکر میکنیم خدا مادرو ول کرده 

ای داد از غفلت😓

1474
کسی نبود ب من راهنمایی کنه 

عزیز دلم شیاف هم میذاری؟ شیاف دلپیچه و اسهال میده من اوایل شیاف میذاشتم اینجوری بودم الان بدنم عادت کرده.شاید ازشیاف. اگه نه حتما برو دکتر 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منکه کارم شده‌دعا و‌نظر  چون سابقه تیرویید دارم و‌ید درمانی کردم از اون بابت فک میکردم هیچوقت ...

عزیزم اگه دارو استفاده میکنی برا تیروییدت مشکلی نداره من از اشناهام چندنفرباتیرویید باردارشدن و بسلامتی بچشون دنیا اومد. انشالله بارداری ماهور عزیزم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450