1608
1480
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2087245 بازدید | 272447 پست
دریا جون قرص ویتامین سی که الان از برج 4 ی شب در میون میخوره ،جویدنی نیست مارکش اوپدی فارماست  ...

الهام جون دوباره میذارم  پاک شد هر شب بده بخوره نه یه شب در میون

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله خدا بهت هر چی صلاحه بده عزیزم نمیتونم دلداریت بدم چون خودمم 3ساله که منتظرم و خدا جواب دعاها ...

مامان آیهان جون ذکرهارو به نیتت فرستادم انشاءالله این آخرین پریودت باشه تا ۹ ماه آینده ازخدا میخوام با یک سوپرایز بزرگ دلشادت کنه عزیزدلم🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 .هلن۲۰۲۰ .و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

@مامان_آیهان_جون

به نیتت فرستادم انشالله حاجت روا بشی عزیزدلم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
انشالله خدا بهت هر چی صلاحه بده عزیزم نمیتونم دلداریت بدم چون خودمم 3ساله که منتظرم و خدا جواب دعاها ...

دلم کباب شد خواهری😭😭😭😭😭😭😭.امیدوارم خدا به خاطر دل مهربونت این انتظارو پایان بده.ممنونم ازدعای قشنگت توخیلی قابلی ولی مدت زمان امتحانت زیادشده.یاسین قلب قرآنه شایدم یاحسین بی سر.برات یاسین میخونم قلبت آروم بشه💚💛💜💙❤💖بحق آقامون حسین(ع)سال دیگه شیرخوارگان حسینی نی نی توبغلت باشه.

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرررررررت منوهمسرم هم پدرومادرشدیم(23آبانiuiکردیم.6آذربتام88.3شد)خدایاشکرت😍😍😍😍😍دوستای خوبم من به این صلوات هاایمان دارم واسه سلامتی نی نی😍 من وروشن شدن چراغ خونه ی منتظرا یه صلوات خوشگل مهمونم کنید.💞💞💞💞💞💞ممنونم دوستای خوبم
این کیتها چه مارکی هستند؟ من همیشه clear blur میگیرم از آمازون  ولی از این نواریهامی خوام بدون ...

عزیزم منم اینا رو از امازون گرفتم ۳۰ تا اویولیشن کیت هست با ۱۰ تا پریگننسی تست   کلیر بلو که خیلی عالیه ولی گرونه. من این پکیج رو ۸ دلار و خردهای بعلاوه تکس خریدم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
8
سلام عزیزدلم  خوبی،،،اتفاقا میخواستم پیام بذارم برات  چهارشنبه رفتی سونو یا پنج شنبه؟؟؟ ...

دل به دل راه داره 😚

چهارشنبه که میشد ۱۲ سیکلم سونو واژینال دادم،حالا فردا آمپولم و میزنم و پس فردا اقدام میکنم انشاالله

خدایا خستم از انتظار 😭😔😔

@daryaa61    

@عشقم_دخترم10    

امروز سوره حشر به نیت شما بود الهی که به حق همین سوره خدا به زودی چشم و دلتون رو با یه پسر سالم و صالح روشن کنه و ماهم از خوشحالیتون خوشحال بشیم.ان شااله به زودی شاهد مادر شدن هردوتون باشیم😍😍🙏🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563
پس چرا خودم حس میکنم دختره🙈 همسرمم همینطور  البته اون منظورش بیشتر به اینه که رحم ما پسر نگه ...

من که همچنان میگم پسره چون معجزه است معجزه ای واسه برآورده کردن آرزوی ۲۲ ساله ی شما . توکل بر خدا ان شاءالله یه گل پسر صحیح و سالم تو دل داری🤲🤲🤲🤲🤲🤲

❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

عزیزم تبریک می گم انشالله به حق امام حسین سالم وصالح خوش اقبال و پربرکت باشه قدمش براتون بازم تبریک می گم 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم .  چطوری اعظم جون ؟فسقلم خوبه ؟  خبر جدید چی داریم ؟ اعظم جون برام دعا کن زودی ...

منم یه جورایی میگذرونم 

دیروز آز قند و کم خونی داشتم یه کم خون کشیدن تا شب سرگیجه داشتم

فسقلی هم کلا حرکاتش یه مدته کم شده نمیدونم چرا 

عزیزم ان شاءالله به لطف خدا زایمان خیلی راحتی داشته باشی و گل پسری رو صحیح و سالم بغل بگیری 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
نمی دونم والا فاطمه جان ،خدا خودش به خیر کنه  تو هم نگران نباش ان شاءالله که خدا دلتو شاد میکن ...

پس توکل به خدا کن من چند نفرو میشناسم با وجود واریکوسل همسرشون خدا بهشون پسر داده

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
ممنون عزیزم 💖 💗  این آمپوله چیه ?  چرا با سرم? یعنی اولین اقدامت 32 ساعت بعد اون دوتا ...

آمپولو سرم هر دومال تحریک تخمکگزاری و رشد ف ولیکول بودن

اقدامام اینجوری بود سه شنبه شب چهارشنبه صبحو شب پنج شنبه شب جمعه بی اقدام شنبه شب و ساعت خاصی نداشتن بستگی به موقعیت خودم داشت

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبو مهربونم...تورو به بزرگیت قسم نینیمو سالمو سلامت بزار تو بغلم🙏🙏🙏🙏             
1578