1507
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1969130 بازدید | 256059 پست
سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

سلام عزیزدلم خدارو صدهزار مرتبه شکر خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم عشقم 

کلی گشتم تا این پست رو پیدا کنم انشاءالله این دوران رو بسلامتی بگذرونی وگل پسری رو سالم وسلامت بگیری بغلت 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا داداشت رو بیامرزه روحش شاد.

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71و daryaa61 بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

خیلی صفحات رفته جلو ومن نمی تونم همه رو بخونم 

الانم خیلی خستم یعنی کل امروزو سرپا بودم 

با چشم های بسته اومدم تاپیک ببینم فاطمه آزمایشش چطور شد وصبا 

فاطمه خداروشکر بارداره صبا رو پیدانکردم ولی با اون بی بی پررنگ مطمئنم بارداره 

دیگه نمی تونم چشم هام باز نگه دارم اگه تو این ۴۰.۵۰تاصفحه اتفاق تازه ای افتاده خبر جدیدی هست بی زحمت  رو پستم ریپلای کنید فردا بیام بخونم .

بازم از همگی ممنونم عزیزای دلم❤🙏🏼

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71و daryaa61 بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

بچه ها میشه لطفا برای منم دعا کنید که بزودی باردار بشم

مثل خیلی از دوستان اقدامی، من هم خیلی تحت فشارم...

خدای مهربون بخاطر همه نعمتهایی که بهمون دادی سپاسگزارم  خدا جونم مطمئنم برام معجزه میکنی  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

حنانه جونم الهی قربونت برم من رو شرمنده لطف ومحبت خودت کردی خواهرم واقعا ازت ممنونم بابت دعاهای خوب ...

عزیز دلی شماااا.دشمنت شرمنده شه خواهر نازنینم😚😚

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش بحال همه ی مامان های سایت اشالله همتون بسلامتی نی نی هاتون روبغل بگیرید🙏🙏توروخدامنم بادل پاکتو ...

@27774ج

@مامان_ایهان_جون    

@مالکوم___    

عزیزان سوره حشر امروز به نیت شما بود.الهی که خدا به عظمت همین سوره به زودی چشم و دلتون رو با یه اولاد سالم و صالح روشن کنه.الهی خییلی زود به ارزوهاتون برسین😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
وووواااای ممنونم عشقم اتفاقا دارم میرم سونو توروخدا برام خیلی دعا کن حالم روبه راه نیست

عزیییز دلم ان شااله که بهترین خبرهارو از سونو شنیده باشی عزیزم.سونوی چی داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیییز دلم ان شااله که بهترین خبرهارو از سونو شنیده باشی عزیزم.سونوی چی داشتی؟

خواهری متأسفانه بارداریم پوچ بود سونوی قلب داشتم ولی ختم به خیر نشد ، برای بارداری قبلیم دعا کن خیلی حالم گرفته س  

خ ناراحتم.نمیخواااام😢😢😢😢 اه چرا آخه۲۵ اقدام نمیکنم.نمیشد ی دونه لتروزول بخورم؟

اي بابا سايزش خيلي خوبه، چرا ب دكترت اعتماد نداري؟؟؟؟ منم ٢٤ بودم دكتر گفت خوبه برو امپول بزن اقدام كن تا بزنم ٢٥ شده حتما

...
امیر علی جان ذکرها رو فرستادم امیدوارم فردا با خبر خوش بیای تاپیک خواهر وبه آرزوی قلبی خودت برسی&nbs ...

ممنون عزیزم فرداعشرباید پریود بشم اگه نشدم انشالله صبح 5شنبه بیبی میزنم.بازم ممنون

1334
1396
😭😭😭😭😭چرا فولي سايز ٢٥ برا امپول خوب ني اخه؟😭😭😭دكتر ب من نگفت خوب ني😭

عزیزممممم اینقدرا بودن با فولی 25 و 26 باردار شدن تو همین تاپیک ..بچها نمیگن خوب نیست میگن امپول باعث رشد میشه خودش تا چند میل و شاید سایزش کمی بزرگتر بشه .معمولا دکترا سایز 18تا 22 روز امپول میدن ک جای رشدم داشته باشه .انشالله از شما ختم ب  بارداری میشه همین فولیکول نگران نکنید خودتونو .خود من مرداد دوتا فولی داشتم روز 11رفتم سونو 23و 26بود همون روز امپول زدم پس فرداش رفتم سونو شده بودند 28 و 24.بعضی دکترام تو سایز بالا اصلا امپول نمیدن میگن برو خودش ازاد میشه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزممممم اینقدرا بودن با فولی 25 و 26 باردار شدن تو همین تاپیک ..بچها نمیگن خوب نیست میگن امپول باع ...

سلام محیاجان اتفاقا فولیت عاااالیههه

من یکبار سونو دادم فولیم ۲۶بود دکترم گفت عالیههه اصلا از دستش نده فقط اونموقع هابود که هنوز مشکل همسرم معلوم نبود و نشد ولی حتی سونوگرافیستم هم گفت اگر قصد بارداری داری فولی خیلی خوبیه

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
ما مرداد تصمیم گرفتیم اقدام کنیم رفتیم مرکز ای یو ای دکتر نتیجه از شوهرمو دیدو گفت متوسطه با این اوض ...

عزیرم تقویتی این کار را نمیکنه با بدن آدم ...مشکل از جای دیگه است احتمالا شوهرت کبد چرب نداره؟زیاده روی تو کالری دریافتی باعث میشه فشار زیادی به کبد بیاد و کبد هم روی شکل و تحرک اسپرم ها خیلی تاثیر داره 

1508