1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1764542 بازدید | 224826 پست

@bahar__hashemi    

سلام عشقم خوبی گلپسری خوبه؟

بدجور سرما خوردم اصلا حالم خوب نیست ابریزش و بدن درد و لرز دارم چیکار کنم بنظرت ؟یادمه اخرین بار سرما خورده بودی تو تاپیک مطرح کردی بچه ها راهنمایی کردن 

شلغم جوشوندم خوردم، میوه هم زیاد ، عسل ابلیمو فردا میخورم نمیخوام کارم به دکتر بکشه دارو بخورم تو برا سرماخوردگی دارو خوردی تابحال تو این مدت؟؟

اکه کاری کردی زود حالت خوب شد تو رو خدا بگو دارم از حال میرم 🤕🤧😷

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا مواظب پسرم👶 باش❤
سلام  من دو نفر امروز رو خوندم بیشتر از ۱۲۰ خوندم،انشالله که به خواسته دلشون برسن صبا جون که ...

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اره بیجارها از همین حالا دارن براشون حرف در میارن ولی اخه چیزی قسمت شون نمیشه بخوان شایعه درست کنن.. ...

مردم اینطوری هستن دیگه زود حرف درمیارن برای همه چیز 

ولی خوب اونا خودشون خیالشون راحته چون خودشون میدونن وخدای خودشون

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401
عزیزم شدید دلم گرفته نمیدونم چرااینجوریم  یه چیزی بگو خواهش می کنم البته ببخشیدااااتروخدا ولی ...

چرا عزیزم،موعدت که خیلی نمونده ،،،

مشخص میشه از بلاتکلیفی درمیای ان شاءالله

بسپر به خدا ،به خدا بگو بهترینا رو برام رقم بزن ،،توکلت علی الله 

عزیزم شدید دلم گرفته نمیدونم چرااینجوریم  یه چیزی بگو خواهش می کنم البته ببخشیدااااتروخدا ولی ...

اره به احتمال زیاد بارداری فردا  4روز مونده به موعدته؟یه بی بی بزن مژگان جون اگه باردارباشی هاله میندازه 

حَسْبِیَ اللهُ لا اِلهَ اِلّا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ.......