1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1788336 بازدید | 229226 پست

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

مرسي خاله مهربون😍 پسرم واسه همه دعا ميكنه🤗

فدااای گل پسریمون😘😘😘😘😘

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
1436
سلام بچه ها  من ماه گذشته ۱۲ و این ماه۱۱ پری شدم بنظرتون تخمک گذاریم بین چند تا چند این ماه م ...

خب دورت ۳۰ روزست .احتمالا تخمک گذاریت روز ۱۵ سیکلته.البته اگه سیکلات منظمه!از روز ۱۴ تا ۱۶ دوره ی تخمک گذاریته تو هر سیکل

خواهر چیکار کنم آخه  گفتن شیر زردچوبه خوبه خوردم  عسل لیمو خوبه خوردم  هر کوفتی که ...

آره سرفه وعطسه خوب نی برارحم..دونه به چی نخوردی؟4تخم چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

ای وای ای وای روژان جونم 😭😭😭😭😭😭😭بمیرم برات خواهری آخه چرا بازم تکرار شد برات ای خدا حکمتتو شکر . نمیدونم چی بگم حتما قسمتش به دنیا نبوده عزیزم مطمن باش خدا پاداش این همه سختی رو به بهترین شکل بهت میده خیلی ناراحت شدم بخدا الانم بغض داره خفه ام میکنه متاسفم عزیز دلم .ان شاءالله هر چه زودتر به آرامش برسی 😔😔😔😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

سلام

واااااااای خدایااااااااااااا       

حافظ وصال می طلبد از ره دعا… یارب دعای خسته دلان مستجاب کن…
1394
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

عزیزم خدا حفظش کنه خوب میدونه عکسش میاد پیشه خاله هاش و ما میبینیمش چشاشو باز کرده گوگوری مگوری 😘😘

خدایا همه چیو دست خودت می سپارم خودت آرزومو براورده کن. 
کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

روژان جون یهو یادم افتاد .اول بزار حال روحیت خوب بشه بعد حتما دکترتو عوض کن ی دکتر خ خوب برو .سری قبل ک مطب بودم ی خانمی میگفت یکی دوبار ک سقط کنیم بدن عادت میکنه نمیتونه جنینو خوب نگهداره.چقدر صحت داره رو نمیدونم.ولی ایشالا واسه سری بعد خ دقت کن

به نظر من امروز برو سونو از سونوگرافیست هم بپرس کی آزاد میشه ونزدیکترین زمان برای اقدام کی باشه&nbs ...

جدي ٦ ساعت طول ميكشه؟؟؟ 

نشنيده بودم اينو 

من هميشه ٢،٣ ساعت بعد تزديكي ميرم دستشويي كه😕 

خب دورت ۳۰ روزست .احتمالا تخمک گذاریت روز ۱۵ سیکلته.البته اگه سیکلات منظمه!از روز ۱۴ تا ۱۶ دوره ی تخ ...

عزیزم شنیدم یکی از علائم تخمک گذاری ترشح معذرت میخوام تخم مرغی شکله که من سه شب پیش داشتم که ۲۲ بود

طبق گفته های شما من باید ۲۵ موعدم باشه،پس ۲۳ من اشتباه کردم؟

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین
1387
عزیزم شنیدم یکی از علائم تخمک گذاری ترشح معذرت میخوام تخم مرغی شکله که من سه شب پیش داشتم که ۲۲ بود ...

ترشح از چند روز قبل شروع میشه و در لحظه ی تخمک گذاری به اوج خودش میرسه و معمولا نوک سینه ها میسوزه.و بعدشم ترشحات سفت و شیری رنگ و کم میشه که مربوط به بعد از تخمک گذاریه

اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

هه رووووله 

ماشالا هزار الله اکبر خداحفظش کنه براتون 

زیر سایه پدرومادرش بزرگ شه 

منم اول روغن محلی زدم بعد که افتاد دیگه هیچی نزدم الان هنوز خون خشک شده روش دیگه ترسیدم چیزی بزنم&nb ...

اذرجون ازمامانم.پرسیدم میگ زردچوبه بریز رونافش پر بزن تاخشک بشه..دیگ روغن و وازلین واینانزنی چون تازه میشه..منم یادمه موقع دخترکوچیکم بعداینک نافش میفتاد زردچوبه میزد و باناف بند میبستش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ای جوووووونم......هزاران هزارماشالله داره😍😍😍خداحفظش کنه برات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391