2737
2734
عنوان

تجربیات و نکات طلایی زنانه

5041 بازدید | 11 پست

سلام به همگی

شبتون بخیر

ما خیلیا تو این سایت کم سن هستیم و روابط خاصی رو تجربه نکردیم

سیاست و رفتار و مدیریت یک رابطه رو بلد نیستیم

از دوستای گل و خواهرای بزرگتر و باهوشمون میخوام ما رو نصیحت کنن و بهمون یاد بدن ک بدونیم چیکار کنیم

مثلا من دوتا چیزو تازه فهمیدم

تو ایران طرف هرچقدرم روشنفکر باشه نباید تا حتی الامکان از روابط قبلی گفت... 

شرع و روانشناسی هم همینو توصیه میکنن

یا اینکه یه دوستی دارم به سیاستمداری معروفه

گفت هیچوقت نباید با خانواده دعوات شد پیش نامزد و دوس پسرت گله کنی و غر بزنی ازشون

چیزای دیگه رو شما بگین لطفا 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم 20 سالمه و فوق بی تجربه  دنبال یکی ام نصیحتم کنه

یه سری موارد و کم کم ادم یاد میگیره اون چیزی که درست و اصولیه همیشه انجام بده اونی که عقل میگه بهت نه دلت و اینکه اعتماد 100 در صد به هر ادمی نکن تا واقعا واقعا نشناختیش دو تا مثالی که زدی رو اگه به عقل فکر کنی متوجه میشی نباید بگی نیاز به سیاست خاصی داشتن نیست سیاست یعنی اول عقلت کار کنه و دو دوتا 4 تا کنی با خودت 😊

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2731

دربرخورد با. خونواده شوهر یکی دوری ودوستی...دوم پیش جاری دردل نکن..سوم تا حدامکان خانواده شوهر متوقع بار نیارین جوریکه برای هر مناسبتی یا سفری ازتون توقع کادو یاسوغاتی یامهمونی داشته باشن...بدگویی از خونوادتون پیش شوهر نکنین

2738
فدات گلم.این تازه یکدهم تجارب من دربزخورد با. خونواده شوهرمه..سه ساله باهاشونم قد یه کتاب تجربه اندو ...

منم تجربیات ۶ سال زندگی تو یه آپارتمان بودن رو دارم که شبیهه تجربیات شما بود.البته ب قول شما زیادن.آدم بخاد بنویسه ۴ جلد کتاب قطور میشه

من ۱۱ سال تجربه ی زندگی مشترک دارم با کوله باری از تجربه

با خانواده ی همسر حتی اگه واقعا عالی هستن صمیمی نشو و راز های خانوادت و مخصوصا نقص های خودت رو نگو

خونشون با احترام رفتار کن بزار دعوتت کنن بعد برو زیاد کار نکن عادتشون میشه با زبون کارت رو پیش ببر

از خواستگارهات یا روابطت قبل از ازدواج پرسید با خنده بگو من فقط منتظر تو بودم اینطوری هم ارزشش رو بالا میبری هم دروغ نگفتی و از همه مهمتر میفهمه خیلی ها بودن 

همیشه مستقل باش منظورم اینه اویزونش نباش و همیشه به فکر روز مبادا باش یه کار یا هنر درامد زا یا ملکی به نامت باشه

به خودت برس و اعتماد به نفست رو همیشه بالا نگه دار

🖤