2726
عنوان

گرسنگی یهویی شوهر

1194 بازدید | 55 پست

گاهی اوقات شوهرم یهو میگه گرسنمه

مثل بچه های 2 ساله تحمل نداره غذا آماده بشه

مثلا امروز ساعت 7 شب خسته و کوفته هردو از سر کار برگشتیم توقع داره من یهو اجی مجی کنم یه غذای باکلاس براش بپزم

این حالت همیشگی نیست 

برای اینکه یاد بگیرم ازش پرسیدم مامانت در این جور مواقع چی درست میکرد. گفت نمیدونم. هرچی بود همیشه سیر میشدم

شما غذایی بلدید که سریع آماده بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم یهو گاهی وقتا گرسنم میشه 

حالا اگه شده ساعت ۲ شب باید پاشم یه چیزی بخورم از اونجایی هم ک خیلی لاغرم تو فکر چاقی نیستم بخاطر همین همیشه غذا زیاد درست میکنم ک وقت بی وقت گرسنم شد بخورم😋😋😋

عزیزم همیشه سینه مرغ تو فریزر داشته باش تا میای بنداز تو آب سرخش کن با پیاز و نون بخورید. زردچوبه و ابلیمو هم بزن.  

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
فقط نگید باهاش صحبت کن چون 10 ساله  باهاش صحبت کردم و درست نشده

گلم همیشه خورشت میزاری ...زیاد بزار فریز کن ...این مواقع سریع بیار و بنداز گرم بشه 

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
آخه مساله اینه که رژیم داره و درست کرده باشم ممکنه نخوره منم انگیزم برای این کار از بین رفته

غذا مونده که نمیخوره انتظار غذای تازه تهیه شده که داره سرکارم میری وقتتونم که پره بهانه نیست بنظرت؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

رژیم داره غذای باکلاسم میخواد؟

سالاد درست کن با تخم مرغ آب پز بذار جلوش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706