848
648
عنوان

گرسنگی یهویی شوهر

643 بازدید | 55 پست

گاهی اوقات شوهرم یهو میگه گرسنمه

مثل بچه های 2 ساله تحمل نداره غذا آماده بشه

مثلا امروز ساعت 7 شب خسته و کوفته هردو از سر کار برگشتیم توقع داره من یهو اجی مجی کنم یه غذای باکلاس براش بپزم

این حالت همیشگی نیست 

برای اینکه یاد بگیرم ازش پرسیدم مامانت در این جور مواقع چی درست میکرد. گفت نمیدونم. هرچی بود همیشه سیر میشدم

شما غذایی بلدید که سریع آماده بشه؟

836

منم یهو گاهی وقتا گرسنم میشه 

حالا اگه شده ساعت ۲ شب باید پاشم یه چیزی بخورم از اونجایی هم ک خیلی لاغرم تو فکر چاقی نیستم بخاطر همین همیشه غذا زیاد درست میکنم ک وقت بی وقت گرسنم شد بخورم😋😋😋

عزیزم همیشه سینه مرغ تو فریزر داشته باش تا میای بنداز تو آب سرخش کن با پیاز و نون بخورید. زردچوبه و ابلیمو هم بزن.  

.کلیک کنید و تاپیک آزار روحی زنان با پسر زایی را بخوانید و نشر دهید..عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..
892
فقط نگید باهاش صحبت کن چون 10 ساله  باهاش صحبت کردم و درست نشده

گلم همیشه خورشت میزاری ...زیاد بزار فریز کن ...این مواقع سریع بیار و بنداز گرم بشه 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم هر شب منو دلداری میده .....میگه دلبرم باب دل یار شده ..شبیه سوگولی دوره قاجار شده  میشه برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات مهمونم کنی🤰❤ممنونم
آخه مساله اینه که رژیم داره و درست کرده باشم ممکنه نخوره منم انگیزم برای این کار از بین رفته

غذا مونده که نمیخوره انتظار غذای تازه تهیه شده که داره سرکارم میری وقتتونم که پره بهانه نیست بنظرت؟

از کنایه ها نرنج ،این مردم کارشان نیش زدن است !عمریست به هوای بارانی می گویند :خراب
918

پيتزا و بعضي موادو هميشه فريزر اماده داشته باش

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
آخه مساله اینه که رژیم داره و درست کرده باشم ممکنه نخوره منم انگیزم برای این کار از بین رفته

پس خدا صبرت بده . چیز دیگه به عقلم نمیرسه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

من کتلت و خورشت وعدسی و این چیزارو فریز میکنم گلم ..

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم هر شب منو دلداری میده .....میگه دلبرم باب دل یار شده ..شبیه سوگولی دوره قاجار شده  میشه برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات مهمونم کنی🤰❤ممنونم
936