2737
2734

عمل نکن برمیگرده یکی از دوستام داشت دکتر طب سنتی گف کوهان شتر و عسل رو باهم مخلوط کنه گرم کنه رو گاز بعد کوچولو کوچولو کنه مثل شیاف بعد بزاره تو یخچال تا سفت بشه مث شیاف استفاده کنه ۴۰ روزه میره درخاست دوستی میدم تا فردا میپرسم دقیقشو بهت میگم واسه اون خانوم که خوب شد 

‏بعد تظاهرات چی‌میچسبه؟_آغوشش؟نه بابا فقط ساندیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درد داری؟

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
2738
کسی با طب سنتی درمانش نکرده؟

ببین عزیزم ۳تا رگ تو مقعد همه هست

که اگه یبس بشی به صورت گوشت میزنه بیرون

باید شکمت همیشه روان باشه

آلو و لواشک و میوه بجز موز و  آب زیاد بخور 

تا خودش بره داخل

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
نه ولی امروز درد دارم زیاد،خیلی غصه میخورم مبترسم بشه سرطان

نبابا سرطان چیه

اگه درد داری از عطاری یا داروخونه پماد ام جی 

بگیر ۱هفته بزن 

آب رو آتیشه

دکتر بهم داد 

جمعش میکنه

معذرت میخوام جلوی مدفوع کردنم رو میگیره😢😢واقعا سخته

بله میدونم خودم داشتم

میدونم چقدر درد داره

شما این پماد رو بزن هم راحت تر دستشویی میکنی هم زود خوب میشی

ی مدت هم تغذیت رو درست کن 

یک هفته زدم ولی تغییری نکرد،روزی چندبار بایداستفاده میکردم؟

پماد ام جی زدی خوب نشدی؟

پاکتش زرده ها

روزی ۲بار

بله میدونم خودم داشتم میدونم چقدر درد داره شما این پماد رو بزن هم راحت تر دستشویی میکنی هم زود خوب ...

شما چند روز این پماد رو زدید که رفع شد؟شیاف آنتی هموروید خوبه استفاده کنم؟

2706