2410
2553
عنوان

چه جوری میشه شپش سر از بین رفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51787 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شپش مگه با چشم دیده میشه؟ مگه پشه اس از تو سرت بیوفته ببینبش؟

آره عزیزم معلومه حالت شورس

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘
2456

تنباکو چوب یا برگ بگیر خیس کن یه روز بعد موهاتو باهاش بشور،چندساعته سر تو ببند،یا سرکه..باید چند ساعت رو موهات بمونه...

بعد بشور..

یا حنا بزن رو موهات

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
موهات اکه کوتاهه که بگو یکی رشکارو از سرت بکشه بیرون  تو سرتم روغن زیتون بزن کامل مایاژ بده پل ...

موهام بلندو پره . اتفاقا دیشب همینکارو کردم اما هیچی ندیدم چقدرم شونه کردم . 

عزیزم اول اینکه خونه رو حسابی جاروبرقی بکش و کیسه رو بنداز دور لباسها رو بجوشون یا با دمای 95 درجه ماشین بشور یا بده خشکشوئی بعد ملحفه ها رو هم اینکار انجام بده با شونه مخصوص برو تو حموم بزن تو سرکه بعد موهات شونه کن پشت گوشت و پشت سرت رو بیشتر بزن شپشها میمیرن تا لوسیون بزنی ولی رشک ها مقاومن و اینجوری از بین میرن چند روز اینکار تکرار کن و ده روز بعد دوباره شامپو بزن سرت رو لوسیون دای لیس هم خیلی خوبه اگه اینکار بکنی سه روزه ریشه کن میشه

پسر گلم 
2714

ببین من خواهرم شپش داشت.موهاشم تا پایین باسنش بود واصلا راضی نشد کوتاه کنه. فقط هرروز یکی دو ساعت قبل حموم موهاتو سرکه بزن و یه پلاستیک بکش روش. تخم شپشارم بده یکی برات بکشه. یه مدت به صورت مداوم انجام بدی میره

لطفا برای مشکل زندگیم صلوات بفرستین...... به امید روزی که دیگه این مشکل نسبتا بزرگو نداشته باشم😔
رشکو چه جوری میشه تشخیص داد؟ 

یچیز کوچولو که به ساقه ی مو چسبیده. باید با انگشت بکشی پایین درش بیاری

لطفا برای مشکل زندگیم صلوات بفرستین...... به امید روزی که دیگه این مشکل نسبتا بزرگو نداشته باشم😔

یه قاشق غذا خوری سر پر اسفند بریز تو یه لیوان اب بریز تو همزن تا خوب باهم ترکیب بشن و اسفندا خورد بشه 

بعد از حموم که خوب موهاتو شامپو کردی بعد از اینکه یذره رطوبت داشت(خیس نباید باشه ) این ابو بریز رو سرت بیست دقیقه بمونه بعد با اب خالی بشور

هم شپش از بین میره هم موهارو براق میکنه 

2706