1177
648
عنوان

چه جوری میشه شپش سر از بین رفته ؟

3838 بازدید | 42 پست

سلام من دیروز موقع حمام متوجه شدم شپش تو موهامه بعد شونه کردم چندتا افتاد ولی دیگه هرچی شونه میکنم چیزی نمیفته تو سرمم چیزی نمیبینم . چیکار کنم حالم خیلی بده 😟😟😟😭😭😭😭

به هیچکس اعتماد نکن ..اینجوری زندگی امن تره

شامپو ضد شپش از داروخونه بخر عالیه..با تاید و سرکخ هم سرتو بشور..منم گرفتم موهامو کوتاه کردم

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘

وای چقدر بد چرا اینجوری شدی فکر کنم از کسی گرفتی یک کاری بکن خیلی بد است من شنیدم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

موهات اکه کوتاهه که بگو یکی رشکارو از سرت بکشه بیرون 

تو سرتم روغن زیتون بزن کامل مایاژ بده پلاستیک بکش نزار هوا بره داخل واسه دخترم انجام دادم بعد چند ساعت باز کردم همه شپش ها چسبیده بودن پلاستیک و مرده بودن

ولی من خودم از دخترم گرفتم موهام بلند و پره دکلره کردم😐😐😐نابود شدن

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1194

من گرفته بودم شب تا صب موهام توی روغن زیتون بود روشم پلاستیک کشیدم صب رفتم با اب گرم سرمو شستم .

دوروز همین کارو کردم تمامش رفت من پر بود

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####
1179
شپش مگه با چشم دیده میشه؟ مگه پشه اس از تو سرت بیوفته ببینبش؟

آره عزیزم معلومه حالت شورس

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘

تنباکو چوب یا برگ بگیر خیس کن یه روز بعد موهاتو باهاش بشور،چندساعته سر تو ببند،یا سرکه..باید چند ساعت رو موهات بمونه...

بعد بشور..

یا حنا بزن رو موهات

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
1178