2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میلا جان میت می چجوریه

از همه جهان نشون میده یه قسمت داره که پروفایل آدما رو میتونی ببینی یه قسمت پستای کاربراس که میتونی لایک کنی یا کامنت بذاری یه قسمت لایو هم داره که مثل لایو ایستاگرام جنسیت آدمی که دنبالش هستی هم خودت میتونی انتخاب کنی پسر دختر یا هر. دو همونی که انتخاب کردی روپیدا میکنه واست 

خدایا شکرت برای زندگی خوشگلم که روز به روز خوشگل‌تر میشه 

Parship مال آلمان است خیلی تبلیغ میکنه تلویزیون 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2738

به نظر من دنبال این برنامه های ایرانی مزخرف نباش که آخرش خوب نیست و اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد یه سرچ بکن سایتا و برنامه هایی هستن که خارجین و مردم بیشتر میان با فرهنگای کشورا و زباناشون آشنا بشن انگلیسیتم تقویت میشه

طرف تو گوگل سرچ کرده 《خدایا مردم از سینگلی دوست دختر میخواااام》بعد خورده به این پیج اومده دیده عه یه سری زن و دختر دارن راجع به دوست‌یابی حرف میزنن سریع همون لحظه یه اکانت ساخته که شماره بده

چی هستیم ما پسرا؟ 

تا از ماست اورانیوم غنی شده در نیاریم ول کن نیستیم

پ‌ن:هرگونه تشابه اسمی و جنسیتی با فرد مذکور کاملا تصادفی و براساس نظریه انتخاب طبیعی داروین می‌باشد و اینجانب هرنوع ارتباط سنخیتی و نسبیتی با فرد مذکور را تکذیب می‌نمایم

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
2706