2726
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1072788 بازدید | 1581 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام به اعضای محترم

میخواستم بدونم وقتی داخل سولاردام میخوایم شیرینی هایی که نیاز دارن روی سینی چیده بشن(یعنی داخل قالب خاصی ریخته نمیشن)مثلا شیرینی مرنگ یا نخودچی و غیره،چه جوری از سینی سولاردوم استفاده کنم؟

همیشه پایه کوتاهو میذارم روی سینی فلزی و قالبهام رو میذارم روی پایه،ولی مرنگ و نخودچی و خیلی تز شیرینی های دیگه باید مستقیما روی سینی فر چیده بشن،چه جوری باید اینکارو انجام بدم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

مواد لازم: 4 عدد تخم مرغ 4 قاشق غذا خوری سرپر آرد 4 قاشق شکر وانیل کمی بیکینگ پودر نصف قاشق چای ...

عزیزم با دمای چند درجه؟

ببین من گذاشتم رو کانوکشن ،پیش گرمایش ۱۸۰ درجه،۴۰ دقیقه،اما ترک خورد و سوخت روش و خودشم نپخت،خیلی بد شدیعنی وقتی سوخت پخت

سلام به اعضای محترم میخواستم بدونم وقتی داخل سولاردام میخوایم شیرینی هایی که نیاز دارن روی سینی چید ...

من روی همون سه پایه رو کاغد میزارم روش نخودی گذاشتم

به وقت تولد دوقلوها  
نه عزیزم ماله من خیلی  خوب شد حتی زیرش تیره هم نشد

من مستقیما روی سینی فر قرار میدم بخاطر همین زمان کمتری میبره شما چون روی سه پایه میزاری زمان بیشتر بدی نه میسوزه نه زیرش تیره میشه

فندق جون ممنون بابت تاپیک خوبت من 9 ساله سولار دارم و اصلا توش کیک نمیپختم چون کیکم مثل سنگ میشد و شوهرم مسخره میکرد مجبور میشدم توی فرگاز بپزم ولی امروز با دستورات شما کیک پختم توی سولار عالی شد و با گاناش روشو تزیین کردم شوهرم باورش نمیشد خیلی ممنون.

برای شامم میخوام سیب زمینی تو پر درست کنم. 

فقط یه سوال چرا پیتزا میزارم داخلش زیر نون پیتزا خیس میشه 

سلام دوستان  ممنون از استارتد بابت این تاپیک مفید

منم سوالم اینه که وقتی نون خامه ای یا شیرینی های دیگه مثل نخودچی یا کشمشی و ...رو میخوام درست کنم و باید روی سه پایه باشه آیا نیازه که ظرف دیگه ای بذارم روی سه پایه؟ یا روش دیگه ای هم هست لطفا راهنمایی کنید

2706