2733
2734
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1073088 بازدید | 1581 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از محبت شما...من واقعا مشغله ام زیاده یکی از دوستان اینجا اگه تقبل زحمت کنه منم کمک میکنم در ب ...

من توی تل گرام میتونم درست کنم و همه چیو بذارم توش...

اگه میخواید با هشتگ میذارم همشو 😍

دوستان در اثر استفاده از ورق الومینیومی تو سولاردام یه جرقه هایی به وجود اومد که زود سولارو خاموش کر ...

به نمایندگی بگی برات میارن 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
2731
2738

با سلام دوستان منو راهنمایی کنید 

با توجه به اینکه سولار ال جی الان شده 6.400 می خواستم بدونم ارزش خرید داره ؟

یا برم همون مایکرو ال جی که قیمتش 2.5 هست بخرم ؟!! 

نهایت استفاده پخت کیک و لازانیا و ته چین و همچین غذاهاست 

لطفاً راهنمایی کنید منو !

[QUOTE=107819538]با سلام دوستان منو راهنمایی کنید  با توجه به اینکه سولار ال جی الان شده 6.400 می خواستم بدونم ...

بنظرمن که اصلا ارزش خریدن نداره کار با توستر خیلی راحت تره اینقدر هزینه نکن 

فرنوری سولاردام دکمه های این دستگاه بصورت دستی واتوماتیک ودیجیتال واتومایک میباشد. در ابتدا از دکمه ...

سلام فندق جون

من هرکار میکنم روی کیکم میسوزه توش خمیر توستر دو تا المنت داره یکی پایین یکی بالا اول پایین روشن میکنم بعد که خواست آماده بشه روش روشن میکنم کیکامم توش عالی میشد ولی اشتباه کردم اون رد کردم سولاردم خریدم دیونه شدم بخدا هرکار میکنم دماش از بالایه سریع روی کیکم میسوزه میشه زحمت بکشی برام طرز تهیه کیک توی سولار دوم بگی بخدا شرمنده من ازتوی تاپیک چیزی متوجه نشدم میشه بگین عیب کارم کجاست که اینجوری میشه   

2706