2737
2734
عنوان

کتک زدن پسر زن داداش جایزه آیا؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32546 بازدید | 871 پست
آها خو‌دت جدا شدی حسودیت میشه به زندگی ‌زن ‌داداشت کودک آزاری در هیچ ‌شرایطی جایز‌ نیست

😐

خيلييي زشته كه از نقطه ضعف زندگي ديگران دلشونو ميشكنين

NObody dies a virgin , life fucks us all

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها خو‌دت جدا شدی حسودیت میشه به زندگی ‌زن ‌داداشت کودک آزاری در هیچ ‌شرایطی جایز‌ نیست

نمیدونم شوخی بود یا جدی؛ ولی حالم خوبه الان؛ جوابتو نمیدم و طلب مغفرت میکنم برات

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2728

جایزه اقا

بچه ی بی ادبی که مامانش ادبش نکنه تازه بهش میدان بده جامعه تربیتش میکنه دیگه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

تو خیلی خیلی خوبی واقعا جا داشت عمو می شدی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
تحت تربیت مامانشه بیشتر 😒

فرقی نداره بچه هرکی باشه رفتارش بده واون بزرگترش باید بهش یاد بده دلیل نداره هرچی بخاد برداره 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉

عروسک پشه رو پس بگیر  

کارشون خیلی بده. برادر زاده متاسفانه نه اونقدر دوره که هیچی نگی، نه اونقدر نزدیکه که راحت بهش بگی برای برداشتن اینا باید اجازه بگیری. چون مامانش ناراحت می شه.

موقعیتت سخته خلاصه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
کتک زدن هیچ شخصی جایز نیست😑 رفتار زنداداشت بده با خودش صحبت کن و بهش بگو بچه اشو تربیت کنه   ...

حالا من که نمیزنم عنوان کنایی بود 😂😂😂😂 زنداداشم گوش نمیده ترجیح میدم دخالت نکنم

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2706