2733
2734

سلام خانومای عزیزم من ازشنبه ظهرلکه بینی داشتم دیروزرفتم سونوگرافی دکترگفت6هفته و۵روزته اما قلب جنین تشکیل نشده،حالایه هفته دیگه سونوتو تکرارکن شایدبشه،براکسی تاحالا پیش اومده؟قلب جنین تشکیل شده؟؟ولی توبرگه هم نوشته احتمال سقط فراموش شده،دارم دیوونه میشم لطفا راهنماییم کنین

عزیزم انشالله که هیچی نیست،منم از دیروز خونریزی دارم،برام دعا کن

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا ۶ هفته قلب دیده نمیشه بهتره هفته ۸ یا ۹ بری زود رفتی ، لک بینی هم که اکثرا دارن شیاف استفاده میکنن ، نگران نباش ، ایشالا نی نی هست ، فقط استرس برای رشدش اصلا خوب نیست

عزیزم با این نگرانی که شما تایپیک زدی پس نیفتی خیلی .... اروم باش عزیزم .... اگر قراره اتفاق خوبی هم بیفته با این استرس و نگرانی خرابش میکنی ... ذکر بگو ... ارو م باش ... ان شا الله که درست میشه .... برات صلوات میفرستم 

برای براورده شدن حاجتم و سر و سامان گرفتم زندگیم صلوات بفرستید ..ممنون

منم ۶ هفته لکه بینی داشتم شیاف مصرف میکردم چون درد نداشتم دکترم گفت نمیخواد بری سونو همون ۸ هفته برو منم ۸ هفته رفتم که‌خداروشکر مشکلی نبود 

ولی دو هفته از جام تکون نخوردم

خدایا شکرت ♡♡
2738

هفته هشت برو سونو... من اینطوری بودم.

لطفا ی مرکز خوب برو.... بعضی از این دکترای سونولوژیست نابینا هستن!!!!

برای من که اصلا جنین ندید و فقط گفت ساک حاملگی و کیسه زرده دیده میشه و احتمالا بارداری پوچه!!! منم لکه بینی داشتم و شیاف مصرف میکردم

2706