2733
2734
عنوان

هفته 7 بارداری بدون قلب😢😢😢

173 بازدید | 11 پست

من امروز رفتم سونو جنین خوب رشد کرده ولی قلب نداره.  7هفته و دو روزه

لکه بینی مختصر 1 روز داشتم قطع شدهچون تاریخ پریودم بود... درد خفیفی اطراف نافم دارم...احساس میکنم دهانه رحمم باز شده..

کسی ازین تجربه داشته...اولش فکر میکردم پوچه..که نبود

کسی نظری در این مورد داره آیا تاریخ پریود میتونه باعث این علائم بشه....و قلبی بوده که بعد از 7هفته تشکیل شده باشه و سالم باشه

عزیز من ۷ هفته خیلی زوده برای تشکیل قلب

معمولا از ۸ هفته باید بری تا ده هفته هم وقت داری 

با این افکار منفی و استرس بدتر به خودت ضربه میرنی .

نگران نباش دوهفته دیگه برو سونو انشالله قلبش تشکیل شده 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برای لکه بینیت هم باید شیاف استفاده کنی حتما برو دکتر 

این افکار منفی که فکر میکنم دهانه رحمم باز شده و پوچه و اینا روبزار کنار لطفا اینا فقط به جنین اسیب میرسونهد

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
عزیز من ۷ هفته خیلی زوده برای تشکیل قلب معمولا از ۸ هفته باید بری تا ده هفته هم وقت داری  با ...

...باردادی اول من 8 هفته رفتم...وهمه چیز خوب پیش رفت...ولی این بعد از 1سال و نیم تلاش و درمان ..یکباره شده بدون درمان...این دردها ی خفیف و مبهم ذهنمو درگیر کرده...طول سرویکسم 45 ...بنطرتون زیاد نیست..دکترم گفت استراحت کن..کمی جای امید هست

...باردادی اول من 8 هفته رفتم...وهمه چیز خوب پیش رفت...ولی این بعد از 1سال و نیم تلاش و درمان ..یکبا ...

عزیزم اولا بارداری با بارداری فرق داره یه بار میبینی ۸ هفته تشکیل میشه یه بار میبینی ۹ هفته بستگی به تاریخ لقاحت داره

دوما این درد ها تو بارداری هست برای لکه بینیت حتما شیاف استفاده کن 

در مورد طول سرویکس من اطلاعاتم زیاد نیست و سر در نمیارم ببخشید ولی میدونم حتما بایداستراحت کنی 

پله بالا پایین رفتن و جارو برقی و تی کشیدن و استفاده از توالت ایرانی ممنوع اینا رو رعایت کن 

از الان هم روزی ده تا بادوم بخور برای تشکیل قلب جنین عالیه تا دوهفته دیگه که میخوای بری سونو

2738
شیاف میزنم روزی دوتا..دیگه نمیخوام برم سونو تا بعد از 13...هرچی بشه معلوم میشه....البته یکم امیدوارم ...

خانومی من تو هفته هفت رفتم  سونو گفت پوچه انقدر گریه کردم چون حدود یکسال طول کشیده بود باردارشم شب رفتم دکتر گفت جای امید هست اومدم خونه افتادم رو خونریزی خیلی زیاد خیلی وحشتناک ببخشید لخته لخته ازم خون میرفت به دکترم زنگ زدم گفت داره میفته سه روز دیگه کامل میفته . انقدر گریه کردم که نگو بعد خالم گفت خودت استراحت کن برو سونو یک هفته استراحت کردم رفتم سونو . قلبدخترم میزد . الانم سه سال و نیمشه

نگران نباش

گاهی که دلت شور میزند و اضطراب فرصت نفس کشیدن را از تو میگیرد ، آرام زمزمه کن: فاللهُ خَیرُ حافظاً و هو ارحمُ الراحمین
عزیزم اولا بارداری با بارداری فرق داره یه بار میبینی ۸ هفته تشکیل میشه یه بار میبینی ۹ هفته بستگی به ...

مرسی گلم...راهنمایی خوبی بود..یادم اومد سر دخترم تا ماه آخریک روز بدون بادام نبودم...گردوهم خوبه ...از بس گرونه نمیشه رفت سمتش...من 1کیلو رو1ماهه میخورم...از بس دوست دارم

خانومی من تو هفته هفت رفتم  سونو گفت پوچه انقدر گریه کردم چون حدود یکسال طول کشیده بود باردارشم ...

وای چقدر عجیب و ترسناک ....خدا برات حفطش کنه ...ایشالا......

منم ته دلم امید دارم...همش میگم لابد پسره...پسر نطفش ضعیفه و ازین حرفه...

وای چقدر عجیب و ترسناک ....خدا برات حفطش کنه ...ایشالا...... منم ته دلم امید دارم...همش میگم لابد پ ...

ان شاالله سالمه عزیزم . میدونم خیلی سخته انتظار . خدا بهترینو برات میخواد

گاهی که دلت شور میزند و اضطراب فرصت نفس کشیدن را از تو میگیرد ، آرام زمزمه کن: فاللهُ خَیرُ حافظاً و هو ارحمُ الراحمین