2410
2553

شوهر من کلا از اول زندگیمون تا حالا خیلی بی محبت بوده من همیشه بهش محبت می کنم ولی اون نه اصلا یک آدم مغرور و بی محبت 

الان از کدوم کارش شاخ در اوردی

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

شوهر من كه اضن يه كارايي ميكنه كه  من شاخ درميارم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

از یکماه پیش تا حالا هر روز داره اخلاقش بهتر میشه منو برد مسافرت تازه فقط خودمون من و دوتا دخترم کسی باهامون نبود همیشه با یکی از آشناها یا فامیل میرفتیم می گفتم تنها بریم میگفت که چی باتو تو خونه هستم مسافرت بهم خوش نمی گذره

بنظرم تعریف نکن چشم میخوری .حالا خود دانی

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706