2737
2734
عنوان

روز زن را معذرت میخواهم ...

1451 بازدید | 26 پست

روز زن تبریک گفتنی نیست .

در چنین روزی باید معذرت خواست .

از دخترانی که به جرم جنسیت زنده به گور شدند .

از تازه عروس هایی که هیچ حقی برای انتخاب همسر آینده خود نداشتند .

از جای کمربند روی تن نحیف !

از سیر کردن شکم یک خانواده با نیم کیلو بادمجان !

از رنگ بادمجانی تیره زیر چشم !

از زنانی که حتی امروز نمی توانند با امنیت از کوچه ای نسبتا تاریک عبور کنند .

روز زن را معذرت می خواهم ...

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

از ازل حق زن پایمال شده 

تا ابد گویا ادامه داره

چن هزار سال از به وجود اومدن بشریت میگذره 

و زنان همچنان در پی گرفتن حق خود هستن!

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدسیاه نمایی 

چرازیباییهاشونمیبینی،یه دونه روزعیدم بااین خزعبلات بیایم به خودمون کوفت کنیم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728

خیلی متن زیبایی بوووووود

اشکم دراومد

من با اراده ی قوی میتونم از پسسسسسششش بر بیام    میدونم که میتونم  شروع‌ رژیم ۹۷/۰۸/۲۷                                                           وزن اولیه ۷۴:۲۰۰                                                                        وزن فعلی»»»»۷۳:۳۰۰»»»۷۱:۸۰۰»»»» ۷۰:۵۰۰                               وزن هدف اول : ۷۰                                                                        وزن هدف دوم  : ۶۵                                                                      وزن هدف نهایی  :   ««««    ۵۹   »»»»

😔😔😔😔

خاک توسرمردا😕

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738
چقدسیاه نمایی  چرازیباییهاشونمیبینی،یه دونه روزعیدم بااین خزعبلات بیایم به خودمون کوفت کنیم

زن بودن زیبایی داره اما ظلمی که به زنا میشه خیلی زیاده. همه جای دنیا هست 

She is everything I ever wanted.... 
چقدسیاه نمایی  چرازیباییهاشونمیبینی،یه دونه روزعیدم بااین خزعبلات بیایم به خودمون کوفت کنیم

موافقم ☺

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

وا یعنی حقیقتو حاضری بخاطر ی روز عید کلا ندید بگیری اینجوری ک میشه مثل کبک سر تو برف کردن

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان
وا یعنی حقیقتو حاضری بخاطر ی روز عید کلا ندید بگیری اینجوری ک میشه مثل کبک سر تو برف کردن

ظلمي كه در حق زنها ميشه حقشونه

چون بزرگترين دشمن زنها، زنها هستن

هر وقت ياد گرفتيم پشت هم باشيم  

اونوقت ميتونيم از ظلمها و بي عدالتي هاي جامعه حرف بزنيم

بعضي ها هم يا زندگي خوبي دارن يا كلا بي تفاوتن

بعضي زنها هم تسليم مردهاي خانواده هستن 

خيلي زنها هم از اين وضعيتشون راضين

خيلي ها كتك ميخورن روز زن با يه تيكه طلا همه چي يادشون ميره

يه جوري زنها رو بار اوردن كه اگه يبار تو زندگيشون كتك خوردن ميبخشن

اما اگه همينجا تاپيك زده بشه كه امروز شوهرمو زدم چشمش كبود شد، همين خانماي ني ني سايت ميريزن سرت

انگار كتك خوردن حق زنه و حق مرد نيست!

والا نريزيد سرم خواهشا

حق گرفتنيه !

شايد شوهر من و تو كتكتون نزنه

شايد شوهر من و تو خيانت نكنه!

معتاد نباشه!

اما بهتره حالا كه اوضاع هممون خوبه خدارو شكر(شايد)

بياييد به فكر زناني باشيم كه بهشون ظلم شده

تجاوز شده

كتك خوردن

اغفال شدن

دروغ شنيدن

حق حضانت بچه شونو ندارن

شوهوشون از هيچ كثافت كاري دريغ نكرده

بياييد حالا كه همه مون خوشبختيم و همسر خوبي خدا نصيبمون كرده و بابا و برادر خوبي داريم،

به فكر زنهايي باشيم كه در جامعه لطمه خوردن 

طرف از شوهرش کتک میخوره،حق تحصیل و کار و حتی یه بیرون رفتن معمولی نداره اونوقت دلش خوشه شوهرش روز زن واسش کادو خریده با یه النگو و ....سرشو شیره میمالن.کدوم روز زن تا وتی که زن ها جنس دوم هستن و حقوق انسانی ندارن.واقعا زشت نیست بخوای پاسپورت بگیری شوهرتو باید ببری محضر واسه اجازه خروج ،چون جز اموال اون آقا محسوب میشی.از کنار این مسائل ساده نگذریم و دلمونو به جشن های پوشالی خوش نکنیم.نگیم مرده عصبانی میشه دست بلند میکنه...مرده غیرت داره نمیذاره برم سرکار یا درس بخونم یا حتی برم یه قدمی بزنم بیرون...بابا اینا اولین حقوقیه که یه انسان فارغ از زن و مرد بودنش باید داشته باشه..حق و حقوقتون رو نادیده نگیرن

طرف از شوهرش کتک میخوره،حق تحصیل و کار و حتی یه بیرون رفتن معمولی نداره اونوقت دلش خوشه شوهرش روز زن ...

اینایی که شما برشمردی رو خانم ها ظلم نمیدونن غیرت میدونن و. کلی هم بهش افتخار میکنن

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2706