2726
عنوان

مصائب من و همسرجان سرخونه تكوني

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 19 پست

خوب يه سري رو رد كردم ولي باقيش براي جينگيل كوچيكه كه بزرگ ميشه نگه داشتم.مثلا فكر كنم يه ده دوازده عروسك بزرگ حيوانات خودم توي سيسموني خريده بودم يه شش هفت تا هم دوستام كادويي دادن خوب الان همشون نو هستند بابدبختي چيدم بالاي كمد بچه ها . ميگم يه سال ديگه نگهشون دارم تا اين كوچيكه اسم حيوانها رو يادبگيره باهاشون بازي كنه حيفه بخدا الان بخوام همين ها رو بخرم خداد تومن بايد پول بدم.

رفتار بچه هات خونه مهمون که می رن چه جوره ؟ 

با خوندن تاپیکت یاد تاپیک هایی افتادم که میزبان ها می گفتن از شلوغی و خرابکاری بچه مهمون و سکوت مادرش ب تنگ اومدیم 

همه چی گرون کردن الا جون آدما 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بجان خودم يه جايي بريم يه سره دنبال بچه ها هستم كه خرابكاري نشه به چيزي دست نزنن.البته اگر خونه دوستهايي صميميم باشه كه باهم ندار هستيم خيلي گير نميدم ولي خدايي جاي ديگه خيلي مراقبم .خود صاحبخونه ميگه اينقدر خودت رو اذيت نكن.

نه بجان خودم يه جايي بريم يه سره دنبال بچه ها هستم كه خرابكاري نشه به چيزي دست نزنن.البته اگر خونه د ...

صاحبخونه ها الكي ميگن:)) منظورشون اينه خودتو اذيت بكن بيشتر مراقب باش

معمولا مخصوصا اونايي كه بچه ندارن چون تازه ازدواج كردن وسايلاشون نو و تميزه خيلي حساسن اتفاقا 

من خودم خيلي تعارفيم با اينكه دوست ندارم تو مهموني هام بچه ها بياين ولي تعارف ميكنم همش حتي مادره خودش بچشو نمياره من ميگم چرا خودتونو اذيت كردين مياوردينشون:)) 

ايرانه ديگه تعارف هم زياده

2728

خانمی خداوند براتون حفظشون کنن بامزه تعریف کردین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹