2703
2553
عنوان

مصائب من و همسرجان سرخونه تكوني

327 بازدید | 19 پست

سلام مامانهاي گل و البته اونايي كه استعدادشون دارن قراره در آينده بشن به اميد خدا.

راستش من قبلا يه تاپيك زده بودم .الان ديگه خيلي خسته ام يه راست ميرم سراغ اصل مطلب.من مامان دو تاشازده پسر شاخ شمشادم.يكي هفت ساله دومي يك سال و نيمه .از وقتي پسر اولم بدنيا اومد چون زود بدنيا اومده بود خيلي بهش سرويس مي دادم و كلي اسباب بازي و كتاب مي خريدم . هم خودمم هم دوستام هم خانواده خودم . كلا خانواده من بچه لوس كن هستن. مثلا شكرپاشو خالي مي كرد همه قربون صدقه ميرفتن واي بچت نابغه هستش چه بامزه است . خلاصه الان كه به سن هفت سالگي رسيده خيلي خيلي زياد اسباب بازي داره خيلي هم قشنگ باهاشون بازي مي كنه البته خيلي هاشون رو هم خراب مي كنه بعد با شكسته هاش ساعتها بازي مي كنه دوميه هم كه استاد ريخت و پاش و خط خطي رو ديواره . حالا مشكل من با همسر اينه كه ايشون خيلي قائل به نظم و انظباط هستش . مدام من توي خونه برميدارم اين دو تا جينگيل مي ريزن. سر اتاق تكوني اين دو تا جينگيل همسر جان خيلي منو دعوا كرد كلي ...بارم كرد كه چرا اينا اينقدر آت وآشغال دارن . يا مثلا چرا اجازه ميدي بچه كوچيكم روي ديوار خط خطي كنه. منم دلم نمياد بچه ها رو خيلي اذيت كنم. بابا توي يه فسقل آپارتمان بچه بيچاره با اين چهارتا اسباب بازي بازي نكنه افسرده ميشه. چكار كنم؟ شما ها چقدر به بچه هاتون سخت مي گيريد؟ بعدش هم خوب اگر الان اسباب بازي هاي بزرگه رو بدم به خيريه طفلي پسر كوچيكم چكار كنه؟ گناه داره آخه. خلاصه ديشب تا صبح فقط در حال جابجايي اسباب بودم الان اتاقشون دسته گله ولي مشكل من ادامه داره؟ عذاب وجدان ميگيرم كه اينقدر به اين بيچاره ها گير ميدم.

من ی مقدار از اسباب بازیا رو کلا جم میکنم میذارم انباری سه چار ماه بعد اینایی ک دم دستشه رو جم میکنم و اون یکیا رو از انباری میارم میدم بش 😊😊😊هم تقریبا براش جدید میشه هم خودم اعصاب شلوغ پلوغی ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه ما حکومت نظامی با اینکه بابام داداش هامو دوست داشت چون دوتا دختر داشت پسرنداشت وقتی داداشام ب دنیا اومدن خیلی میذوقید ولی اونا هم اگه زیاد گند میزدن بابام عصبانی مشد مردا مثل ما زنا نیستن 😂

2720

بچه رو نمیشه محدود کرد!خیلی هم سرش غر بزنی نتیجه عکس داره!فقط بهشون یاد بده هر کاری میخوان بکنن تو اتاق خودشون باید باشن!همسرتونم خیلی غر زد بگو عزیزم ویلایی بگیر بچه ها رو بفرستم تو حیاط خونت همیشه مرتب باشه!!!

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

خب یکی دوتا ازین باکسای اسباب بازی بزرگ بخر بزار گوشه هال.همه رو خودشون پرت کنن توش بعد ار بازیشون.اینطوری در عرص پتج دقیقه خودتم میتونی اخر شب جمعش کنی و نطم خاصی هم نمیخواد داخل باکس داشته باشه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

پسرخالم خودش هم با بچه هاش میشینه رو دیوار نقاشی میکشه، میگیمش چرا اینجور میکنی، میگه چه اشکال داره، حالا هروقت بچه ها بزرگ شدن دیوارو دوباره سفید میکنم

امیدوارم حاجت دلت با حکمت خدایت یکی باشد...

نه دیگه خط خطی روی دیوار که مجوز داری ....دقیقا شما چه گیری دادی بهشون😕

اسباب بازی هم که تودست وپاشون ریخته😕

خونتون متراژش چقدره؟

الهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم  
2714

منم محدود نمیکنم. تمام دیوارهای ما خط خطی بود که برای عید همسرجان پوستش کنده شد و رنگ زد.

تو هم گیر نده. بهترین کار رو میکنی. من فقط مراقبم کار خطرناک انجام ندن. واگرنه بریز و بپاش رو هیچی نمیگم. بچه هام هم جایی میرم خیلی اروم هستن. 

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

بچه ها خدا مي دونه دروغ نگم به اندازه پنج تا باكس اسباب بازي تو انباري و باكس بالاي كمد ديواري اسباب بازي چپوندم شما فكر كنيد وقتي مهد كودك مي رفت هربار رفتيم نمايشگاه كتاب هركي اومده خونمون هربار مريض شده آمپول زديم .الان اداره ام رفتم خونه عكس اتاقش رو ميذارم خدا ميدونه به اندازه يه اسباب بازي فروشي ما كتاب و اسباب بازي داريم

بچه باید از همون اول کار درست و غلطو بدونه مثلا نقاشی روی دیوار ممکنه خونه کسی هم برین بکشن که صاحبخونه  واقعا ناراحت میشه دیگه اینارو از بچگی بهشون بگو منم دوتا دختر دارم کوچیکه گهگاهی اگه من نباشم روی دیوار میکشه ولی میدونه کار بدیه چون ببینم دعواش میکنم منم اسباب بازیهای اضافه رو جمع میکنم میزار انبار سالی دو بار جابجاشون میکنم 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
بچه ها خدا مي دونه دروغ نگم به اندازه پنج تا باكس اسباب بازي تو انباري و باكس بالاي كمد ديواري اسباب ...

خب رد کن بره 

چه کاریه همه رونگه داشتی😦

تازه حالا چقدر هم داديم رفته خيريه بماند.آخه اين همسرجان چون عصباني ميشه بچه رو حسابي دعوا مي كنه بع ...

زیادی نمیشه ... بازهم بدید بیرون

نزدیک عید هست بچه های دیگم شاد میشن

بچه ها خدا مي دونه دروغ نگم به اندازه پنج تا باكس اسباب بازي تو انباري و باكس بالاي كمد ديواري اسباب ...

پس بهتره بزاری کنار دیوار مهربانی یا بدی خیریه بچه های دیگه هم استفاده کنن

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2706