2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
رمزشوتوپاکتش نوشته مال من این طوریه رمزمن۵۱۵۱

رمزو دادی کارتشم بده

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
قابلی ندارم گلم.

فدات شوخی بود عزیزم😍😍

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2714
سلام عزیزم  تاپیک واسه سال 96 هستش

سلام بله میدونم. علت پاسخ دادنم این بود که در گوگل سرچ کردم و این صفحه را آورد. خواستم در اینده که کسی مشکل مشابه داشت، سرچ کرد بتونه جوابش را زودتر پیدا کنه.

سلام بله میدونم. علت پاسخ دادنم این بود که در گوگل سرچ کردم و این صفحه را آورد. خواستم در اینده که ک ...

عزیزم مرسی ک جواب دادین من کارت هدیه بانک رفاه دارم روش قبلن یه روز بود خرید نکردم تا رمز کارت فراموش کردم الان برم با همین ۱۲۳۴ بنظرت جواب میده

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو