2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه چین

مهم ترین نکتش گناه نکردنه

اعتقاد داشتن به این که چله وسیله ای برای رسیدن به حاجته نه این که خودش به تنهایی حاجت میده. یعنی باید با توکل به خدا چله رو بگیرید

صبور بودن و گله نکردن

من خودم واس ی مشکلی ب هر دری زدم از چله حق شناس و بهترین دعانویسا وو... تهش فهمیدم تا چیزی خدا نخواهد و زمانش نرسه نمیشه فقط 2 توصیه میکنم بهتون از ته دل از گناهاتون استغفار کنید و دوم صلوات زیاد بدین من که با وجود این همه دعا فقط از این کارها نتیجه گرفتم

2714

عزیزم خیلی جواب میده ولی...لینک زیرو بخون

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
من خودم واس ی مشکلی ب هر دری زدم از چله حق شناس و بهترین دعانویسا وو... تهش فهمیدم تا چیزی خدا نخواه ...

ناامیدم از خدا واقعا..

حاجتی ندارم دیگه چون ازش نمیبینم بخاد به خاستم برسونتم

میدونم کفره...😢

http://www.parsiangold.com/coins_price.php

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

عزیزم اگر از رحمت خداوند نا امید هستی اصلا سمت نه این چله زیارت عاشورا برو نه سمت هیچ دعا و ذکر دیگه ای...تمامی این چله گیری ها و دعا کردن ها تهش به خدا میرسه...هیچ برگی از درخت بدون اذن خدا نمیافته...اگر از رحمتش ناامید باشی هیچ کدوم جواب نمیده..ببخشید رک گفتم

2706