2737
2734
عنوان

تا حالا اتفاق ماورائی براتون اتفاق افتاده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2640 بازدید | 34 پست

فقط یک ماه از عروسیم گذشته بود که من و شوهرم سفر رفته بودیم اونجا یه زیارت داشت .. نزدیک ظهر زفتیم نماز بخونیم ..من رفتم دسشویی خانما...یک خانم چاق و سفید با روسری سفید و کلی طلا که از سر و گردنش اویزون بود نشسته بود و هیچ کسم جز من و اون تو دسشویی نبود... گفت بیا بشین...از کجا اومدی...خلاصه باهام حرف زد بعد گفت دستتو اگه بهم بدی من یه چیزایی بهت میگم..از دسشویی اوندیم بیرون و تو افتاب نشستیم

منم دستمو بهش دادم...خانمه عرق کرد و شروع کرد به لرزیدن...جالبش اینه اصلا نترسیدم...شاید به خاطر فضایی که توش بودیم..بعد شروع کرد به تعریف زندگیم و ایندم ... گفت دیر بچه دار میشم...گفت شوارت این کاره میشه..خلاصه... الان تمام پیش بینی هاش تا امروز درست درومده...تا همینجا رو گفت...که همش درست بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمى دونم والا .من يبار خودم تو اتاق دراز كشيدهبودم چراغم خاموش بود .تو اتاق تنها بودم.يهو يه صدايى دم گوشم زمزمه كرد.خيلى صدا نزديك به گوشم بود.من به اين چيزا اعتقاد نداشتم ولى هيچ جورى نمى تونم اون صدا رو توجيه كنم.پس بايد به چيزاى  ماوراءطبيعه فكر كرد.يبارم دخترخالم كه هميشه باهم بوديم عادت داشت هرشب با تسبيح صلوات بفرسته.خداشاهده چندبار صدا اومد كه خفه شو. اصلا مردى تو حونه نبود.ولى اين صدا مردونه ود.اينا چيزايى هست كه نميشه توجيهش كرد. چون مطمئنم كه توهم نبوده 

نمى دونم والا .من يبار خودم تو اتاق دراز كشيدهبودم چراغم خاموش بود .تو اتاق تنها بودم.يهو يه صد ...

ببخشی متوجه نشدم به صلوات فرستادن گفته شد خفه شو ؟؟؟ صدا از طرف شیطان بوده احتمالا

2728
ببخشی متوجه نشدم به صلوات فرستادن گفته شد خفه شو ؟؟؟ صدا از طرف شیطان بوده احتمالا

آره.يبار گفت خفه شو .دوباره كه صلوات فرستاد گفت گفتم خفه شو. هرشب دخترخالم زير لب صلوات مى فرستاد..همه هم شنيديم.اصلنم خرافاتى نيستيم ولى اين صدا عجيب بود.خيلى فكر كرديم به نتيجه نرسيديم