2733
2734

من برای خودم که نه ولی پدرم برام تعریف کرده که وقتی  خودش و خواهر برادراش کوچیک بودن یه سیدی میاد در خونه شون بهشون میگه بهم یه مقدار آب بدین . پدرمم ی کاسه آب بهش میده بعدش اون سیده به پدرم و ب دو تا برادر و خواهرش نگاه میکنه و میگه که یکی از بین شماها عمرش کوتاهه که متاسفانه بعد ها عموم توی سن 24 سالگی جوانمرگ میشه به پدرمم گفته که تو 30 سال کارمند دولت میشی در صورتی که پدرم بچه یتیم بوده و سواد چندانی نداشته البته اینا مال قبل انتقلابه . حالا برای شماها از این دست اتفاقا افتاده یا شنیدین؟؟؟ بگین برام جالبه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خودم پیش نیومد ولی برای اشناهم اتفاق افتاد که توی باغ وحش کار می کنه. یه روز یه خانمی میاد و بهش میگه اگه صدقه ندی یه اتفاق بد برات میفته. این اقا صدقه نمیندازه و وقتی داشته بالای قفس شیر سیم کشی می کرده یهو پاش میره داخل قفس. ولی خدا رو شکر سریع پاش رو برداشت و شیر متوجه نشد

یکی ازدوستامون تعریف میکردکه شوهرش رفته بوده توی باغشون سربه پرتغال هاشون بزنه،ازکوچه که داشته میرفته دیده که یه پیرمرده بالباسهای سفیدوصورت مهربونی یه گونی روشونه اش دلشته پرتغالهای پوسیده توی کوچه روجمع میکردهااخه اون اطراف همش باغه پرتغاله،بهش میگه حاجی بیابریم پرتغال تازه بهت بدم اونم خوشحال میشه ومیره بعدکه ازش میگره خیلییی دعای خیربه جون حودش وزن وبچش میکنه وقتی هم که کمی دورشده ازش میگه راستی منتظرامام زمان باشیدبه زودی ظهورمیکنن،طرف میگه باشه چشم تابرمیگرده که بره یهویی حواسش میشه که گفته برمیگرده میبنه نیست این کوچه اون کوچه دنبالش میگرده ولی نمیبینتش😢

2738

منم ١٦ سالم يه فالگير كه ميگفتن مديوم هم هست  و سوئد زندگي ميكرد فالي برام گرفت كه تا الان همش درست درومده از سن ازدواج و شغل شوهرم و زمان ازدواج خواهرم اينده شغلي بابام و برادرم و همه رو درست گفت

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

نه ولی یکی از اقواممون یه چیزایی راجع ب کتاب شاه نعمت الله ولی میگه  ک 800 سال پیش توش پیش بینی کرده ک بعدها یه وسیله ای میاد اندازه یه قوطیه کوچیک ک باهاش از این سر دنیا با اون سر دنیا حرف میزنن منظورش موبایل بوده 😑

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
برای خودم پیش نیومد ولی برای اشناهم اتفاق افتاد که توی باغ وحش کار می کنه. یه روز یه خانمی میاد و به ...

این اتفاق بدش کو؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

اره ی بار رفته بودیم گردش ی رود پراب داشت.یک مردبسیازیبا رو دیدم داشت دستش و تواب میشست بمن نگاه کردلبخند زد ب دخترعمم گفتم نگاش کن اون پسررو چقدخوشگله منونگاکردلرخند زد ولی اون گفت نمیبینتش هرچی قسمش دادم ک دروع نگو اونکه اونجاس ولی ب مادرو عممم گفتیم ندیدن.ازون روز چندماه افسردگی گرفتم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2706