2737
2734
عنوان

خانم ها و مادرهاي عزيز روزتون مبارك😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توو کشور روز مادر روز کارگر روز مهندس و...هست کاش اون روزارو دولت ی هدیه ایی ب اون قشر میداد...اینجوری که نمیشه.

مثلا روز کارگر چ فایده ایی داره واس کارگر🤔🤔🤔

مثه اداره رفاه کارگران شده بیفایدس.نفعی واسشون نداره

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
2738
ایشالله مامان میشی 

دعا کن شرایطم جور بشه.یا اینکه ی بچه بیارم بزرگش کنم.

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
روزه زن هم هست ديگه گفتم روز مادر  و روز زن روزتون مبارك😍😍

راس میکیااا تو عنوانش فقط مادر به چشم خورد 😄😄

من نمی‌دونم مادرم یان ۱۶روزه از آمپول میگذره دیروز و امروز مثبت شده بی بی یکشنبه باید برم آز دعا کنید منم مامان بشم

خدایا شکرت فقط نی سالم باشه دیگه هیچی نمی‌خوام ،۹فروردین میرم سونو. قلب دعا کنید
😲😲 چی میگی 😲😲

ی چیزی پروندم تو جدیش نگیر😂😂😂😂

2706