1954
1955

تولد خانم حضرت زهرا (س) و روز زن و مادر را به همه بانوان محترم ني ني سايت تبريك عرض مي كنم.

از خداي مهربان طلب مغفرت براي رفتگان و طلب سلامتي براي مادرهاي عزيز را دارم.

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

پس من چی که مامان نیستم😐

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
1967

ممنون عزیزم 

روز هممممه تون مبارک 

مامانا و خانم گلای عزیززززز روزتون مباااارک 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

ورزش ورزش ورزش 

مرسی استاترجان روزشمام مبارک 

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 
1976

سپاس بانو با بهترین آرزوها برای شما و همه نی نی سایتیا.

من در آستانه ۴۰ سالگی هستم❤ یادم باشه: هر وقت گشنه شدم، غذای سالم بخورم❤ ورزش روزانه داشته باشم❤مهربان باشم❤ شیک بپوشم❤ادای شاد بودن دربیارم و لبخند بزنم❤به خودم امیدوار باشم و اعتماد بنفس بالا داشته باشم❤ازم بپرسید اصلا تلاش میکنی؟ 

توو کشور روز مادر روز کارگر روز مهندس و...هست کاش اون روزارو دولت ی هدیه ایی ب اون قشر میداد...اینجوری که نمیشه.

مثلا روز کارگر چ فایده ایی داره واس کارگر🤔🤔🤔

مثه اداره رفاه کارگران شده بیفایدس.نفعی واسشون نداره

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
1718