2726
عنوان

مامانایی که بچه هاشون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن و دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 13110 بازدید | 43 پست

پرهیز از کلیه مواد لبنی کنید . حتی اگه تو کیک و بسکوییت شیرخشک باشه اونم نباید بخورین . ماکارونی هم ممنوع .

اما شیر بز  اشکال نداره .

مواد آلرژی زا رو هم اگر بچه دونه قرمز میزنه نخورین ، چون خارش میاره . خصوصا اگر مادر شیر خودشو میده .

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
من تازه فهمیدم بچه هام تو ۸ ماه هستن . اعلایمی نداشتن چون شیر خشکین . حریره بادوم دادم کهیر زد بدنشو ...

گلم شیرخشک مخصوص باید بدی

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم همبنطوره, من لبنیات میخوردم بیقرار میشد و گاهی تو مدفوعش خون بود که آز دادیم گفتن حیاسیت داره دکتر گفت هر چی مربوط به گاو میشه نخور حتی سوسیس کالباس زعفرون ابمیوه صنعتی کنسرو ادویه و این چیزا الان 12 ماهشه خیییلی خییییلی بهتره خداروشکر الان ماست میخورم خودم واکنشی نشون نداده خداروشکر معمولا تا یک سالگی خوب میشن حتی بهش سرلاک که توش شیر خشک داره که گاوی هست دارم میدم نگران نباش خوبه خوب میشه دیگه خیلی حاد باشه تا 2 سالگی برطرف میشه

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
منتو مدفوع پسرم خون دیدم بعد دکتر گف حساسیت داره ی چن ماه هر چی ک محصولات گاوی داشت نمیخوردم حتی شکل ...

احسنت به اراده ی شما . بله با رعایت کامل بچه زود خوب میشه

2728
گلم شیرخشک مخصوص باید بدی

اره شیرخشک نئو کیت میدم ، تحت درمانم هستن . نگرانیم اینکه بهمواد غذایی آلرژی نداشته باشن نتونن چیزی بخورن و همچنین اینکه خوب میشن یا نه

🌹خداوندا مرا آن ده که آن به🌹
اره شیرخشک نئو کیت میدم ، تحت درمانم هستن . نگرانیم اینکه بهمواد غذایی آلرژی نداشته باشن نتونن چیزی ...

گل من اگه آلرژی داشته باشن که مشخص میشه دانه ی قرمز میزنن. ندارن خیالت راحت باشه . ان شاالله زودی خوب میشن. فقط تو فامیل از نگرانیت نگو و جوری جلوه بده که انگار همه چی عادیه و اینم مشکل کوچیکیه وگرنه هی میخوان سردت کنن بگن بی خیال شو حساس نباش . توکل به خدا

گل من اگه آلرژی داشته باشن که مشخص میشه دانه ی قرمز میزنن. ندارن خیالت راحت باشه . ان شاالله زودی خو ...

ممنونم عزیزم که دلگرمم میکنی ، دوسه روزه که متوجه شدم خواب و خوراک ندارم، حالم خیلی بده.

منم دخترم اول رفلاکس داشت. بعد همه اش بیقراری گریه. همه اش در حال زور زدن بود. سرش کلی عرق میکرد. اسهال داشت. وزن نمیگرفت. تو مدفوعش بلغم و خون بود. صورتش اگزما داشت. بگم تو 24ساعت جمعا 6 ساعت نمیخوابید .زود فهمیدم حساسیت داره ولی پیدا نمیکردیم به چی. یکی یکی مواد غذایی رو حذف کردم دیگه الان هیچی به جز مرغ و برنج و سیب زمینی و سیب و هویج نمیخورم. به فنا رفتم. آخرش تست الرژی گرفتن و دیدن بله از 14 تا چیزی که تست کردن به 12 تاش حساسیت داشت. 

دلم میخواست با مشت بکوبم تو دهن همه اونایی که همه اش میگفتن بچه چیزی اش نیست مشکل تویی مریض تویی که هیچی نمیخوری شیرت جون نداره بچه اینجوری میشه. تورو خدااااااا. تو رو خدااااااا در مورد بچه داری دیگران نظر ندیم راهکار ندیم. به خدا اون مادر بدبخت تموم ثانیه هاشو با بچه اش بهتر از ما میدونه خصلت هاشو ......اه....

یعنی چنان دچار ضعف اعصاب شدم  که حد نداره. خییییییلی خسته ام. حاملگی وحشتناکی ام داشتم حسرت خوردن به دلم مونده. حسرت گشتن....

خدا کنه خوب بشه. 

دارو مصرف میکنه و دکترش یه برنامه غذایی هم برامون داده ولی فقط کمی بهتر شده. تو رو خدا دخمل منم دعا کنید. عاشق خوردن ولی طفلی به خاطر الرژی اش نمیشه هرچیزی بهش داد.

منم دخترم اول رفلاکس داشت. بعد همه اش بیقراری گریه. همه اش در حال زور زدن بود. سرش کلی عرق میکرد. اس ...

عزیزم ، ان شا ءالله دختر شما ، دخترایه من وهمه بچه هایی که آلرژی دارن به حق همین روزهای عزیز به حق خانم فاطمه زهرا زود خوب شن . من به دعاتون محتاجم.

خداروشکر دعاکنید دخترایه منم خوبشن ، تازه فمیدم حساسیت دارن حالم اصلا خوب نیست

اصلا نگران نباش سریع خوب میشه نهایت دوسال دیگه من ک پسرم فاویسم داره از پسر من ک دیگه بدتر نیس بچم هیچ وقت نمیتونه باقالی و نخود فرنگی اینا رو بخوره

منم دخترم اول رفلاکس داشت. بعد همه اش بیقراری گریه. همه اش در حال زور زدن بود. سرش کلی عرق میکرد. اس ...

سلام.درکت میکنم حالم از حرفای اطرافیان که میگن شیر خودتو نده شیرت یهش نمیسازه.روزی هزار بار میگم حساسیت داره ولی باز میگن بچت همه چی بده بخوره که بد غذا نشه

[QUOTE=55303437]سلام.درکت میکنم حالم از حرفای اطرافیان که میگن شیر خودتو نده شیرت یهش نمیسازه.روزی هزار بار میگم حسا ...[/QUOTE

خیییلی بد. نمیدونم چرا همه حتی اونی که بچه نداره هم باید اظهار فضل بکنه. من که به شدت اذیت شدم و عصبی. خییییلی سخت. کاش زودتر فرهنگ های غلط ازبین بره. و مردم بفهمن الان دیگه کلی متخصص کودکان و... هست تو هرچیزی نظرهای مسخره ندن.

پسرمنم الرژی داره و 4ماهه اپتامیل پپتی میخوره ولی الان سه هفتس بازمدفوعش سبزوبلغمی شده و خون میبینم ...

بله امکانش هست . و یا ماده آلرژن دیگه ای از طریق مواد غذایی بهش رسیده باشه که خون دفع کرده

2706