2737
2734

بچه ها توروخدا بیایید به هم کمک کنیم

تجربیاتمونو در مورد الرژی فرزندانمونو به اشتراک بزاریم

مادرایی که بچه هاشون حساسیت داشتن ، کی برطرف شده    یا اصلا برطرف میشه😔😔😔😔

علائمش چی بود ؛ از کی متوجه شدید؟

اقداماتتون چی بوده برای از بین بردن این حساسیتا؟

🌹خداوندا مرا آن ده که آن به🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یادمه خواهرم وقتی شیر یا ماست میخورد بعد به بچش شیر میداد بچش استفراغ میکرد الان دو سالونیمشه و ه ...

ولی خدا یعنی دوسال طول میکشه که خوبشن😔

من دخترم الرژی ب پروتئین گاوی و خیییییلیییی چیزلی دیگه داشت

رفلاکس شدید داشت

از ۴۰ روزگی دارو خورد

اما کم کم از ۱۸ کم شد و تا ۲ سال تمام

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

منتو مدفوع پسرم خون دیدم بعد دکتر گف حساسیت داره ی چن ماه هر چی ک محصولات گاوی داشت نمیخوردم حتی شکلات ک توش شیر باشه و اینا هم نخوردم بعد چن ماه کم کم امتحان کردم خدا رو شکر دیدم خوب شده

من دخترم الرژی ب پروتئین گاوی و خیییییلیییی چیزلی دیگه داشت رفلاکس شدید داشت از ۴۰ روزگی دارو خورد ...

عزیزم شیر خودتو میخورد یا شیرخشک؟

منتو مدفوع پسرم خون دیدم بعد دکتر گف حساسیت داره ی چن ماه هر چی ک محصولات گاوی داشت نمیخوردم حتی شکل ...

خداروشکر دعاکنید دخترایه منم خوبشن ، تازه فمیدم حساسیت دارن حالم اصلا خوب نیست

عزیزم شیر خودتو میخورد یا شیرخشک؟

شیر خودمود دادم با رژیم خیلی محدود خودم ۱۴ کیلو کم کردم 

اما خب دیگه دستم اومده بود و رعایت میکردم و دارو بالا نمیاورد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ولی خدا یعنی دوسال طول میکشه که خوبشن😔

سلام . نه گلم. گاهی فقط چند ماه طول میکشه اونم با رعایت مادر . اراده قوی میخواد .

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
سلام . نه گلم. گاهی فقط چند ماه طول میکشه اونم با رعایت مادر . اراده قوی میخواد .

من تازه فهمیدم بچه هام تو ۸ ماه هستن . اعلایمی نداشتن چون شیر خشکین . حریره بادوم دادم کهیر زد بدنشون بردم دکتر گفت حساسیت دارن به شیر و بادوم. من طاقت ندارم خدا کنه زود خوب بشن😔

2706