2410
2553
عنوان

مادرتون رو در 3 کلمه توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 25294 بازدید | 1074 پست
دو تا مادر دارم....توی تموم زندگیم مادری که به دنیام آورد دوست نداشتم....ولی از وقتی ازدواج کردم دید ...

عزیزم چطوری دوتا مادر داری

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
اشک تو چشمام جمع شد . چرا همه ی مادرا مثل همن   خدا مادرتو برات حفظ کنه  سلامت باشن

مرسی عزیزدلم همچنین 

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم چطوری دوتا مادر داری

شرایط زندگیم باعث شده...پدرم تو شیش ماهگیم فوت شد...من دختر زن دومش بودم....تو شیش سالگیم....ناخواهریم قیمم میشه ومنو بزرگ می‌کنه...چون مادر خودم گوشش ی کم سنگینه...وسفیه بود...از اونجایی که پدرم فرد تقریبا سرشناس بود....خواستند خوب تربیت بشم و افتخار پدر بشم...ک شدم....تصور اینکه پیش مادر اولم بزرگ میشدم خیلی برام سخته...اونها از نظر من فرهنگی خیلی پایین تر از ما هستنده خانواده مادریم رو میگم...مادر اولم بعد از من ازدواج می‌کنه...وهیچ وقت از شرایط زندگیش راضی نیست...ومیگه ناخواهریم در حقش ظلم کرده

2714
2706