2737
2734
عنوان

مادرتون رو در 3 کلمه توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 25309 بازدید | 1074 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حال اونایی که مامان یک رو و صادق دارن، نه مامان آدم فروش و دروغگو... آدم وقتی از مامان خودش میخوره از درون ویرون میشه ویرون

برای مامان من اول خودش مهمه بعد خواهر کوچیکم که از جنس خودشه... بارها حرفهای پسندیده و یا کارهای خاص مثبت و یا چیزهایی که خریدم برای خونه رو به اسم خودش یا اون خواهرم میزنه، کاملا تعمدی. هیچ وقت هم زیر بار نمیره، یعنی دیوار حاشا کردنش ارتفاعی داره دیت نیافتنی...حتی قسم دروغ خوردن ازش دیدم مثلا حاج خانمه... خجالت میکشم دارم اینا رو میگم ولی خییییییییلی دردناکه

قربون صدقه الکی و در عمل پشت آدمو خالی کردن 😟

2728

دو تا مادر دارم....توی تموم زندگیم مادری که به دنیام آورد دوست نداشتم....ولی از وقتی ازدواج کردم دیدم نسبت بهش عوض شد فهمیدم دوستم داره...اونم ی حس متفاوت داره نسبت بهم....اهل تظاهربه دوست داشتن...مهربون..ساده

مادری که بزرگم کرد...دلسوز...مهربون...فداکار...خدابرام حفظش کنه...البته حالا میگم هردوشون رو....آن شالله حفظ کنه برام

سلامتیشو به خاطر ما ب ثمر رسوندن ما از دست داده ...این سری داشتم دستاشو ماساژ میدادم ی دفع گف اخ نگو دستش درد میکرده  دلم اتیش گرفت گفتم نیگاه برا ما چ بلایی ک سرش نیونده ماهاش گز گز میکرد ...خیلی ناراحتم براش دوست داشتمممم اینقد پول داربودم ک میتونستم برم دندوناش کامل درست میکردم ببخشیزیاد شد جیزهای توی دلم گفتم ...از خودگذشته مهربان زیبا

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
2738

به کلمه واقعی یعنی نفس 

برای سلامتی همه مادراصلوات

مادرم انشاالله خداوند بهت عمر باعظت بده عین جوانه گندم که تازه داره رشد می کنه تنت ودلت جون بمونه انشاالله عروسی نوه هات شادی کنی الهی آمین یارب العالمین

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
سلامتیشو به خاطر ما ب ثمر رسوندن ما از دست داده ...این سری داشتم دستاشو ماساژ میدادم ی دفع گف اخ نگو ...

اشک تو چشمام جمع شد . چرا همه ی مادرا مثل همن   خدا مادرتو برات حفظ کنه  سلامت باشن

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
2706