2737
2734
عنوان

بهترین سایت های فروش بلیط هواپیما (لطفا اگر شما میشناسید معرفی کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 22510 بازدید | 36 پست

سایت ایران رنكس، رنكینگ بهترین سایت سفر رو واسه خرید بلیط هواپیما و تور انجام داده كه بر اساس نظرسنجی مردمیه.

همچنین یه نظر سنجی در مورد بهترین شركت هواپیمایی داره برگزار میشه كه تا الان ايران اير و ماهان جلوتر از بقيه هستن.

علی بابا ارزون ترین قیمت بلیط رو داره

مستر بلیط هم همین طور

با وسعت فضای مجازی و تسهیل در امر خرید و فروش بلیط و خدمات مسافرتی ، خریداران با سرکشی به سایت‌هایی مثل ، مستر بلیط ، پیک خورشید و سپهر 360 (362) بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس را برای سفرهای خود تهیه می‌کنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که سایت بهتر از قاصدک24 پیدا نکردم ، هم پشتیبانی عالیه هم بلیط های ارزون چارتر هم داره، چندساله مشتری ٍابتشم ، سابقشونم زیاده وقتی که این سایت بود خبری از سایت های جدید الان نبود...

بچه ها یه روش جالب برای خرید بلیط هواپیما . اول وارد سایت  tikito.ir   بشید بعد که بلیط رو انتخاب کردید کد "tik8"  رو وارد کنید

کلی از مبلغ نهایی کم میشه! و بلیط براتون خیلی ارزون در میاد .

این هم یک راز برای خرید بلیط هواپیما

سلام

سایتی هست بنام پرواز یاب

خیلی مواظب باشید

من بلیط خریدم و بعد از کنسل کردن دیگه پول به حسابم برنگشت و هر چه تماس گرفتم بی حاصل بود

حواستون باشه که این سایت ممکنه پولتون رو برنگردونه

سایتش : https://parvazyab.com

بلیط رو ۲۰۰۰ تومن ارزونتر می ده اما دچار چالش می شید

ریدددددم به علی بابا کس کش ....یه بلیط قطار گرفتم برای استرداد خوووون به جیگررررم کردن ...... اصلا از علی بابا بلیط انلاین نخرین  افتضااااااحه ...... پولمو خوردن ..... پشتیبانیشون افتضاح بود فقط داشتن پاس کاری میکردن یه جواب درست نمیدادن ...... خیلی پشیموووووونم ..... اصلا نخریدددددددد 

2738

علی بابا من ازش بلیط نجف خریدم برای اربعین همه جا زده چارتر پس گرفته میشود تصادف کردم گفتم بلیط پس بگیرن حتی ۵۰ درصدش کم کنن گفتن نمیشه گفتم اسم عوض کنید پدرم جام بره اونم گفتن نمیشه یک میلیون و هفتصد منو خوردن من که راضی نیست من با چه بدبختی پول جمع کردم اونوقت اونا خوردن

سلام خوبای من

تو هواپیمایی هستم واسه فامیل و مسافرا از سیستمهای زیر بلیط هواپیما میگیرم همه چیش آنلاینه و خیلی چک کردم بهترین نرخا رو میده واسه کودک زیر دوسال هم انلاین و فقط هزینه بیمه نوزاد رو میگیره خیلی جالبه ما سفرامون خیلی مقرون به صرفه در میاد.

buych.ir بای چارتر

ببین من تا حالا سفر زیاد رفتمااااا ولی این سری که با این آژانس ملک پرواز رفتم کیش خیلی بهم چسبید. انقد که با شخصیتن و خوب راهنماییت می کنن و بلیط و هتل ارزون واست اوکی می کنن. من بگم فایده نداره خودتون برین اصن فقط برخوردشونو ببینین حال کنین

اینم آدرس یکی از سایتاشونه: http://malekair.com/

ما چندین ساله که همیشه بلیط هواپیما رو از وبسایت کیش زوم خرید میکنم خرید از کیش زوم برای من خیلی راحته و شفافه قیمت ها از همه جا ارزون تره از نظر من خرید بلیط هواپیما باید ارزان و بدون دغدغه باشه

2706