2733
2734
عنوان

دلیل عصبی بودن من

151 بازدید | 6 پست

ده روز پیش آی یو دیمو دراودم واز سه شب پیش دارم قرص ال دی میخورم ولی خیلی عصبی شدم چند روزه.یعنی واقعا اثر قرصاس یا همش تلقینه؟😢

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب این زودی بعیید میدونماااا.بعد الی دی بیخود ترین نوع .قرصتو عوض کن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
ب این زودی بعیید میدونماااا.بعد الی دی بیخود ترین نوع .قرصتو عوض کن

شما قرص میخوری؟چی خوبه؟

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
شما قرص میخوری؟چی خوبه؟

من نزدیک دوسالی هست مارولین میخورم قبل بارداری هم ی سالی خوردم.نمیگم عصبی نمیشم چرااا ولی اونم بخاطر پسر دو سالمه و نبود نیرو کمکی ک کلافه میشم خسته میشم هنوز ک هنوزه من واس ی حمام رفتن ساده گیییرم تااا شب ک شوهرم بیاد اینا اعصابمو خورد میکنه ک اونم بعیید ربطی ب قرص داشته باشه.فقط این قرصا غلظت خون میاره تو دراز مدت ک باید اب زیاد خورده بشه تو طول روز .با سه روز جز تهوع اثری نداره حتی ماه اوول باید روش کمکی هم بگیرید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.