2733
2734
عنوان

گوشی شوهرم

2324 بازدید | 49 پست

چند وقته میخام ت لگ رام شوهرم رو کامپیوتر نصب کنم . 

ولی نمی خواستم خودش بفهمه . واسه نصبش باید گوشیش دم دست باشه که کدی که براش پیامک میشه وارد ت ل گرام کامپیوتر کنم. 

چند دقیقه پیش پا شد رفت دستشویی. منم سریع شمارش دادم ت ل گرام. با خودم گفتم تا دستشوییه میرم پیامکش میخونم . پاکش می کنم. 

ولی هرچی گشتم تو تاریکی گوشیش پیدا نکردم. یه دفه اومد گفت دنبال چی می گردی؟

نفهمیدم چی جوابش بدم. دیدم گوشیش از زیر تخت برداشت و دید واسش از ت ل گرام پیامک اومده و متوجه شد که میخواستم چکار کنم. 

خیلی دلخور شد. 

می دونم فردا غوغا داریم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهم گفته بود اگه میخای گوشیم چک کنی . گوشیمو بردار و چک کن. ولی موذی بازی در نیار. ولی من دلم نمیخواست علنی گوشیش بردارم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2738

چرا گوشیشو قایم   میکنه  ازت  ؟ من  بعضی وقتا گوشی شوهرمو  میگیرم ازش   بهش  میگم اصلا امروز دوس ندارم   گوشی ببری سر کار

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

بعدش هم اونجوری وقتی خونه نبود به ت ل گرامش دسترسی نداشتم. خواستم دایمی ببینم چه خبره

بعدش هم اونجوری وقتی خونه نبود به ت ل گرامش دسترسی نداشتم. خواستم دایمی ببینم چه خبره

خب   باید وقتی  عمیق خواب  بود   این کارو میکردی  حداقل ن تو  فاصله دستشویی  رفتنش  

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

چند وقت پیش زن همکارش زیاد بهش پیام میداد. البته اولش همش جک بود.

ولی کم کم دیدم پیاماش عاشقانه شد

البته شوهرم اصلا پیاماش باز نمی کرد. منم یه شب دهن زنه رو سرویس کردم. شوهرم گوشیش قایم نمی کنه یعنی جرات نمی کنه

2706