2733
2734
عنوان

کادو روزمادر

666 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها میشه بگید شماهاچی خریدید برا روزمادر  من پارسال یه کیف وروسری خریدم امسال نمیدونم چی بخرم اوضاع مالیمونم زیادروبه راه نیستید ممنون میشم نظر بدیردچی بخرم؟؟؟؟؟؟

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔

من پول دادم..۱۰۰ واسه روز مادر..۳۰۰عیدی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماهم همینطور اوضاع مالی مناسبی نداریم اما دلمم میخاد برا مامان و مادرشوهرم بگیرم تازه توی فروردین هم روز پدری میخاستم برای مادرشوهرم و پدرشوهرم ساعت ست بگیرم مهم نیست کیفیت داشته باشه یا مارک باشه اما لااقل یکم قیافه داشته باشه.

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2738

چقد می خوای هزینه کنی؟

لباس بخر مثه پیرهن که من خریدم

بدلیجاتم میتونی بخری (مامان من خیلی دوس داره ) ولی تو شهر ما اصلا قشنگش پیدا نمیشه

وسیله دکوری هم هست (ولی لباس بهتره)

ادکلنم میتونی بخری (من واسه مامانم پرسیدم همون اول کار. گفتن تموم شده)

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           

کاش یکم پول داشتم به شوهر بگم میده ولی کلا اوضاع خوب نیس کلی وام وقرض داریم من هنوز بازار نرفتم فک نکنم برم برا خودم

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔
2706