2726
عنوان

مامانای آبان 97،بیاید از حال هم باخبر باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 221871 بازدید | 23081 پست
ممنون عزیزم. نه اصلا راحت نبود.... تا 4 سانت دهانه رحمم دقیقا 3 ساعت طول کشید ک باز شد. بعد با گاز ...

تبریک میگم ،ان شاءالله که قدم نی نی پر از خیر و برکت باشه براتون و خودتون هم خیلی زود سرحال و روبراه بشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووووووو اين همه وصيله ببريم اونجا تازه باز هس غيز اينا !!!فرداش ميايم خونه ميخوريم ديگ،واسه نى نى ...

من زنگ زدم زایشگاه بیمارستان،گفت واسه خودت هیچی لازم نیس بیاری واسه بچه هم فقط پوشک و دستمال مرطوب ،اینحا خودمون بهش لباس میدیم شما یه دس اضاف بیار اگه کقیف شد بپوشی براش

کیان گل پسر من 97/8/9
2728
اره منم ديابتي هستم و روزي ١٢واحد انسولين ميزنم . قند ناشتا ٧٧،يكساعت بعد صبونه ١٦٠،دو ساعت بعد ١٠٠ ...

عزیزم با این جواب ازمایش مطمنی دیابتی محسوب میشی؟؟

منم ازمایشم مث شما بود ولی گفتن رو مرزه و مشکلی نداره و اصلا انسولین و اینا نزدم خیلی هم رژیم سفت و سختی ندارم

پانسمان دندون م خالی شد بیدار شدم.دوباره گداشتم.از دیشب که دکتر بهم تاریخ داده دچار استرس شدم.فکر کن ...

منم دیشب تاریخم مشخص شد استرس گرفتم شب همش خواب زایمان دیدم.

دکتر من بیحسی انجام میده. بهترم هست.

سلام بچه ها. دیشب دخملم. ساعت 1.30 صبح بدنیا اومد. کبسه ابم پاره شد و تو 38 هفته و 4روز بدنیا اومد.

الهی بگردم مبااااااااارک باشه عزیزم،قدمش پر خیر و برکت باشه براتون،زیر سایه بابا مامانش صد و بیس سال زندگی خوبی داشته باشه

کیان گل پسر من 97/8/9

دوستان من ازمایش قندام ناشتا خوب بود ولی با محلول رو مرز بود.

البت اخریش دیگه پایین بود ینی دوساعت بعد صبونه 124 بودم.

ولی بازم استرس دارم.

و قرار 38 هفته و 4 روز سز بشم.

ب نظرتون دیر نیس؟

سلام مامانا .منم الان بیمارستانم بستری شدم فردا ساعت هفت و نیم سزارینم میکنن

ای جان یه رب دیگه زایمان میکنی،انشاءالله خدا بهت کمک کنه و زایمان راحت و خوبی داشته باشی عزیزم

کیان گل پسر من 97/8/9
سلام بچه ها. دیشب دخملم. ساعت 1.30 صبح بدنیا اومد. کبسه ابم پاره شد و تو 38 هفته و 4روز بدنیا اومد.

به سلامتی عزیزم. خوشبحالت نی نیت الان بغلته

سدنای من در ۱۳ آبان من و باباش رو از انتظار طولانی خلاص کرد و مارو شیفته خودش کرده   
2706