2726
عنوان

مامانای آبان 97،بیاید از حال هم باخبر باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 221871 بازدید | 23081 پست
ویتا جان شما دلستر میخوری قندت نمیره بالا اخه منم دیابتیم انسولین میزنم  همینطوریشم کنترل نمی ...

من اصلا نمی خورم.ما چون دیابت داریم بچمون درشت میشه.

میگم چند واحد میزنی؟؟من قندم چند روز بالاست.انسولین رو زیاد کرده.تقریبا نرمال.

شما قند ت خوبه؟؟

تو مرا جان وجهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به مامان های مهربون خوبید؟

امروز عصر رفتم بیرون یه مراسم خاص داره اینجا که چندتا خونه هست شمع روشن میکنیم ،برای همه مون دعا کردم که ان شاءالله نی نی هامون سر وقت و سالم و سلامت با دلخوشی بدنیا بیان.

سلام به مامان های مهربون خوبید؟ امروز عصر رفتم بیرون یه مراسم خاص داره اینجا که چندتا خونه هست شمع ...

انشالله.مرسی عزیزم.خدا کمک هم مون کنه

تو مرا جان وجهانی
2728
عزیزم منم هفته 32سونو شدم 1600بود که سونوگرافیست گفت وزنش کمه و باید داپلر بشی ولی دکترم گفت فعلا نی ...

پریا جان،شما حرکت بچه ات چطوره؟سفت وو شل میکنه.

جمع میشه.من هفته پیش سونو دادم خوب بود خدا رو شکر.ولی استرس دارم تا دوباره برم به سونو

تو مرا جان وجهانی
کاش منم مثبت بشه این ماه بچم مثل خ دم ابانی بشه یعنی میشه یه ساله اقدامم و همه چیم خوب  یعنی می ...

گلم تو که حامله بودی!

تو اون تاپیکت که عکس لباس گذاشتی گفتی هفته دیگه میرم غربالگری بعدم گفتی برام دعا کنید بعد سقط اون دوقلو ها این نی نیم سالم و سلامت بیاد😞

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
گلم تو که حامله بودی! تو اون تاپیکت که عکس لباس گذاشتی گفتی هفته دیگه میرم غربالگری بعدم گفتی بر ...

اره الان حاملم. خوب این  پست کی لایک کردی ریپلی کردی منو. واسه پارسال هست  اون موقع تو اقدام بود پست مال خیلی وقت پیشه که حامله نشدم  تا. تیر ماه امسال تازه باردار شدم

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
من اصلا نمی خورم.ما چون دیابت داریم بچمون درشت میشه. میگم چند واحد میزنی؟؟من قندم چند روز بالاست.ان ...

من کلا ۳ کیلو اضافه کردم عزیزم

نه منم چند روزه قندم بالاست فک کنم چون این چند روز مراعات نمیکردم

من ۷واحد لوومیر میزنم ۵۰ واحدم نوروپید تقریبا

اره الان حاملم. خوب این  پست کی لایک کردی ریپلی کردی منو. واسه پارسال هست  اون موقع تو اقد ...

واییییی بخشید خانمی😂😂😂😂

یه لحظه قبلم ریخت گفتم نکنه خدایی نکرده....

بازم عذر میخوام

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
پریا جان،شما حرکت بچه ات چطوره؟سفت وو شل میکنه. جمع میشه.من هفته پیش سونو دادم خوب بود خدا رو شکر.و ...

نی نی منم چند روزه خودشو جمع میکنه ول میکنه بیشتر حرکت میکنه تا لگد بزنه. یهو زیر دنده م عین سنگ میشه چند لحظه بعد ول میکنه

آقا محمد مهدی من متولد 97/8/7
من کلا ۳ کیلو اضافه کردم عزیزم نه منم چند روزه قندم بالاست فک کنم چون این چند روز مراعات نمیکردم م ...

منم لورمیر 50 تاست.نورپید 30 تا.

قندم فکر کنم خوبه.

حرکات بچه چطوره؟؟؟

من جابجایی بیشتر داره تا ضربه

تو مرا جان وجهانی
نی نی منم چند روزه خودشو جمع میکنه ول میکنه بیشتر حرکت میکنه تا لگد بزنه. یهو زیر دنده م عین سنگ میش ...

آره.مال من دور ناف و تو پهلوهام هست

تو مرا جان وجهانی
بچه ی منم یه سره خودشو سفت میکنه بیشتر هم حرکته تا ضربه نمیدونم دستشه یا پاشه بعضی وقتا میکنه داخل ...

منم همین طوریم وقتی تکون میخوره انگار سیخ میکنن اونجام خیلی کم ضربه میزنه حرکت میکنه سرش قلمبه میشه پاهاش ومیزنه بالاتر از نافم زیر معده 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
2706